"Utečenci" a ich ochota pracovať. Ako to je s tou pracovnou silou?

Imigranti kradnú v obchodoch (Nemecko)Autor: redneck77752 512 videní

Bordel pred azylovým domom v nemeckom AugsburguAutor: jigsaw52 139 videní

Utečenci chcú ísť do Nemecka!!!Autor: henrich18612 192 videní

Rakúšania hovoria o vlne azylantov vo SpielfeldeAutor: redneck77736 505 videní

Bábka vypúšťa zvuky (vypískanie Merkelovej)Autor: internetomsvetom5 811 videní

Utečenci a Európa na pokraji zrúteniaAutor: henrich18612 565 videní

Medzičasom v MníchoveAutor: shitmaster52 111 videní

Ilegálni imigranti útočia na ľudíAutor: vpiatoksapije78 516 videní

Život v Nemecku - A majú po parádeAutor: monssi35 269 videní

V Nemecku pomenovávajú námestia poAutor: bbkraj9 317 videní

Imigranti CeutaAutor: pavelfcb4 309 videní

Otázka na starostu malého nemeckého mestaAutor: jakubeee54 022 videní

Imigranti už sláviliAutor: pavelfcb43 930 videní
skajo2000 pred 7 rokmi a 11 m
...dik jaky vyberavý !!! :-)
vikthor pred 8 rokmi a 4 m
Ako úprimne si povedzme či imigrant alebo normálny človek, ak niekto predtým pracoval ako úradník niekde v kresle v kancelárii, išiel by potom robiť len nejaké výpomocné práce a 8 hodín prekladať dosky?
serpico pred 8 rokmi a 4 m
Potkan jeden, robota mu smrdí...Skopať a vykopať z krajiny!!!