reklama

Kováčove spojenectvo so Sorošom

zobraziť viac ↓
slovacik93 2 763 videní

Prezident SR Michal Kováč a jeho spojenectvo s finančným špekulantom Georgom Sorosom. Vývoj od r.1993 po r.1998. Nahovoril Igor Jurečka.

 • Kvalita: NQ LQ
 • Zverejnené: 29.1.2018 18:31
 • Krajina: Slovensko 🇸🇰
 • Páči sa: 0% (2 hlasov)
 • Obľúbené: 1
 • Komentárov: 32
 • Dľžka: 17:26
 • Kategória: šokujúce
 • Tagy: prezident, michal kováč, george soros, vladimír mečiar, amnestie, zavlečenie, slovensko, 1993, 1998 spojenectvo
reklama
Komentáre (32)
zobraziť viac ↓
 • palcomdooka pred 6 rokmi a 4 m
  Spomínal si Zem a Vek ty tupé hovno a ja som tu dokazoval Kiskovú úžeru práve článkom zo Zem a Vek. K tomu sa už nebudeš vyjadrovať ty sprosté jelito? :D A ja hlavne popieram, že Židia boli programovo vyhladzovaní ty smrad. A to čo tvrdím si aj logicky dokladám faktami, na rozdiel od teba, ktorý si svoje tvrdenia dokladáš dohadmi a domnienkami tupec Elvishovnomet :) Takisto pyramídy v Bosne si dokladám výskumom odborníkov a mojím vlastným prieskumom, na rozdiel od teba, ktorý vieš všetko len z jedného posratého videa z jutubu.

 • elvistosomja pred 6 rokmi a 4 m
  Ako súvisí Kiska a zbrane hromadného ničenia s tým, že popieraš holokaust a veríš v nezmysli o pyramídach v Bosne? Ty máš už riadne vyschnutý mozog, keď do všetkého potrebuješ miešať Kisku, piskorík. Ty si riedidlový kráľ dementov.

 • palcomdooka pred 6 rokmi a 4 m
  Chceš povedať, že ten článok zo Zem a Veku s vypísanými súdnymi rozhodnutiami o úžerníkovi Kiskovi je nepravda, ty hovnomet? :D A ktoré stránky majú podľa teba zaručenú pravdu? Denník N a SME?? :D:D:D A v hlavnoprúdových (dôveryhodných) médiách sa kedysi vypisovalo o EXISTUJÚCICH zbraniach hormadného ničenia, ktoré mal mať Sadám Husajn. Už tie zbrane našli? :D

 • elvistosomja pred 6 rokmi a 4 m
  hej hej, si obhájiš článkami zo zem a veku, alebo bez autora z lewa-netu :D Poznám tie tvoje obhajoby. Si biedny, piskorík.

 • palcomdooka pred 6 rokmi a 4 m
  Ja si svoje názory mám čím obhájiť Elvishovnomet :D Na rozdiel od teba, ktorý tu splietaš len niečo zo svojho mokrého sna :)

 • elvistosomja pred 6 rokmi a 4 m
  Že tu práve ty, piskorík, píšeš niečo o zobúdzaní sa zo sna :D Ty, čo popieraš holokaust a budeš sa dorkvi hádať, že pyramídy v bosne sú dielom starých civilizácií :D :D

 • palcomdooka pred 6 rokmi a 4 m
  Vieš čo Elvis, daj vedieť, až sa zobudíš z tohto sna, ty si možno v skutočnosti normálny človek, to len teraz ti to strašne je be na hlavu :D

 • elvistosomja pred 6 rokmi a 4 m
  Palculienka, ale áno, je tvoj, takže normálne zadaj meno a heslo ;) Tebe občiansky už zjavne vzali a aj na tú psychiatriu zavreli. Opäť raz, klamstvo, prekrúcačky, sračky, to je tvoj šálok čaju, tak tu nepišti ako taký piskor. Ťa budem odteraz volať piskorík, keď tak pištíš :)

 • palcomdooka pred 6 rokmi a 4 m
  Ako sa mám na ten účet prihlásiť, keď nie je môj ty genitálius? :D Nasieranie druhých, klamanie a prekrucovanie si dostatočne dokázal aj na tomto videu, v týchto tvojich sračkách, čo tu práve vypisuješ. Najvtipnejšie je, že sám vieš, čo za hovná tu serieš. Poľahčujúca okolnosť pre teba by bola, keby si o tom vlastne ani nevedel. V každom prípade by si mal vrátiť občiansky a hlásiť sa na najbližšej psychiatrii :D

 • elvistosomja pred 6 rokmi a 4 m
  Palcomdooka, hej hej, ty z účtu borej nikoho neokydávaš :D Veď ty zo všetkých účtov len okydávaš, takže defakto sú všetky tvoje účty trolúčty. Sviatoslav sviatoslav, si presne pamätám ako si z účtu elvistosomja2 vypisoval sračky presne tvojho typu a keď som ti opakovane nadával cez komentáre (na tvoj oficiálny účet), aby si prestal trolovať z toho účtu, tak si zrazu vôbec neodpisoval, tváril si sa, že vôbec nevidíš, že ti píšem a potom si začal tvrdiť, že elvistosomja2 je môj účet, no úplná komédia. :D

 • palcomdooka pred 6 rokmi a 4 m
  Borej je môj trolúčet ty sračka? To si pletieš pojmy a dojmy. Ja z účtu Borej neokydávam ostatných užívateľov MV, neprovokujem a nedávam tam zosmiešňujúce a urážajúce videá ako ty, Elvishovno. Serieš tu nehorázne sračky, asi ťa budem volať Hovnomet :D

 • palcomdooka pred 6 rokmi a 4 m
  Prstomdooka3 je môj účet? To tvrdíš s plným vedomím? :D Takže mi tu s plným vedomím zapieraš tvoj účet? Chceš povedať, že ja si tu sám vytváram účty, z ktorých o sebe píšem, že som feťák, sociálny prípad a podobne? :D:D Ty ma vždy dokážeš prekvapiť, ako dokážeš prerážať stále hlbšie dno Elvis :D Tie účty mi boli rušené správcami za moje kritizovanie stránky. Bol tu užívateľ Kritik (Nepriatelstatu), ktorý má také isté skúsenosti. ďalej mi boli rušené účty za vulgarizmy, ktoré tu používa skoro každý celkom beztrestne, dokonca aj tvoji kamaráti Pawiel, Antinácek a ďalší. Len dva účty som mal umínuskované a aj to len vďaka cieľenému mínuskovaniu. Dalo sa to všimnúť na neutrálnych komentároch, keď som napísal napr. Pekné video a tam sa objavilo behom 5 minút 10 mínusiek. O inom type písma som sa vyjadroval k účtu Antitroll1 Elvishovno, ale chápem, že ťa to poplietlo, keď som v rovnakej vete spomenul aj Elvistosomja2.

 • elvistosomja pred 6 rokmi a 4 m
  Palcomvriti, prišiel si o tie účty, lebo si debil, čo sa nevie chovať. Prstomdooka3 je zrejme tvoj účet. Len tu prosím nezačni s vyplakávaním ako z ten účet písal veľké T. Argument je jednak smiešny, jednak to nevieš dokázať, takže si si to možno aj vymyslel, to by nebolo prvý krát, alebo je dokonca tvoj a písal si z neho s veľkým T, aby si to potom mohol zvaliť na mňa. Ale zaujímavé, že o tvojom trolúčte elvistosomja2 si sa pred tým tváril, že nič nevieš a zrazu tvrdíš, že mal iný typ písania, takže zrazu o tom účte akože vieš viac. Tvoje odpovede sa trieštia, je úplne jasné, že to je tvoj účet. Ďaľší z tvojich trolúčtov ako napríklad trolúčet borej. A nepochybne je tých nepriznaných ďaleko viac, lebo aj o borejovi si tvrdil, že ho nemáš, si vtedy drístal, že máš aktívny len palcomdooka a palcomdooka2, ale potom sa ukázalo, že zase dríst. Si skrátka tragéd, vždy si bol a vždy budeš.

 • palcomdooka pred 6 rokmi a 4 m
  Elvis, vôbec nie ty degenerát, pretože takto svet nefunguje. Podstatné je totiž to, prečo som o tie účty prišiel ty hovno :D To už ty buď nevieš, alebo to zámerne ignoruješ. Kopec tvojich trolích kámošov tu má viac umínuskovaných účtov než ja a s nimi si tu lížeš anál ty degenerát. Už len dole Antinácek je toho žiarivým príkladom, ty prašivý pokrytec :) A bohvie, či aj ty tu nemáš umínuskované účty, keďže tu dokázateľne tiež vo veľkom troluješ pod učtami Teplydakar, či Prstomdooka3.

 • elvistosomja pred 6 rokmi a 4 m
  Palcomdoriti, to že tu máš 15 zrušených účtov o niečom svedčí. Si skrátka hovno. A ja tu nemám 5 aktívnych ani neaktívnych účtov, zjavne nevieš počítať, lebo je to menej. Ale to už sme si zvykli, že také geňo ako ty nezvláda ani vedomosti zo zš.

 • palcomdooka pred 6 rokmi a 4 m
  Elvishovno opakuješ sa stále dookola ako debilko. Čo má mojich 15 zrušených účtov spoločné s tvojimi 5 aktívnymi účtami, ty retard? :D Elvishovno keď si sa ty stretol s ďalšími sračkami ako je Scorpio, Pawiel, Lucifer, Antinácek (bývalý antitrol) a ďalší a keď ste ma obsierali a brali ste si do huby aj moju rodinu a vymýšlali ste si, že som sedel v base? To bolo v poriadku ty sfetovaná sračka? :D A teraz tu plačeš, keď tu píšeme o tom aké si hovno a čo tu stváraš? Vráť občiansky preukaz ty dement, lebo nemáš v sebe kúsok súdnosti, zodpovednosti a sebakritiky. Si nebezpečný pre spoločnosť.

 • elvistosomja pred 6 rokmi a 4 m
  spasitel00, palcomdooka: Vy dve sračky ste sa tu našli. Spasitel00, čo druhým vulgárne nadáva na rodinu a potom si to ani nepamätá (asi dôsledky chlastu), alebo možno dokonca zámerne zákerne klame a snaží sa druhých pošpiniť mi tu vyčíta pár registorvaných účtov na ktorých spočítanie by nebolo treba ani všetkých 5 prstov na ruke a necháš sa pri tom potľapkávať od palcomdooka, ktorý tu má zaregistrovaných 15 účtov. Veru, vy dvaja ste len hovná, ktoré nemá zmysel brať vážne. A nie je to len moja skúsenosť, už veľa ľudí mi písalo, čo ste za hovná, jeden aj druhý. Fakt na plač, posledná spodina, hovnomani, čo len rozmazávajú svoje kulo, všade kam prídu.

 • spasitel00 pred 6 rokmi a 4 m
  Elvistosomja klamem o tom že si tu dal zosmiešnujuce video o tyrkysovi alebo o tom že tu máš XY účtov alebo že si mal potkana v profilovke alebo že úrážaš prvý a keď ti to niekto vráti fňukáš . Všetko to je pravda. Len s tým pokračuj o to ťa ľudia budú mať za väčšieho debila. Pekný deň prajem :D

 • elvistosomja pred 6 rokmi a 4 m
  spasitel00, klameš! Si obyčajná klamárska sviňa, čo ľuďom bezdôvodne vulgárne nadáva a potom ich osočuješ pod videami. Choď sa dať už konečne utratiť, ty omyl prírody.

 • spasitel00 pred 6 rokmi a 4 m
  Elvistosomja znovu si len dokázal aký si duševný úbožiak. Robíš tu zo seba utláčaného a pritom útočíš ty. Čo som čítal komentáre tak ty začneš nadávať a zosmiešňovať a potom robíš zo seba chudáka. Ale to nemusíš chudák si aj tak. Zmenil si si profilovku na účte teplydakar aby si zakryl aký si duševný úbožiak. A čo ti spravil tyrkys keď si dal video o ňom. Nič . Aj keď je už vymazané ale aj tak ťa to ukázalo aký si zákerný potkan a už všetci vedia že si špina a máš tu XY účtov . Skús si to trochu zrovnať v tej makovici a ak sa ti to nepodarí tak dobrého doktora ti prajem ak sa ti dá vôbec ešte pomôcť.