Myslite si, že pochádzame z opíc, alebo nás stvorila nejaká vyššia bytosť? Btw. Martin, ocko vravel, že pochádzame s opíc. Je to pravda? Neviem. Do teraz nikdy nespomínal svoju rodinu.

Odkiaľ pochádzameAutor: maki888 281 videní

Najtučnejšia opica ThajskaAutor: pseudoturneri38 208 videní

Opica vs ClovekAutor: ogre0773 458 videní

Zábavná opicaAutor: bukaj4715 653 videní

Človek vs. opicaAutor: jolaus16 682 videní

Planéta opícAutor: buchnad11 275 videní

Opice si rady pochutnávajú sa sendvičochAutor: kedzbe14 343 videní

Darwin sa v hrobe obraciaAutor: cobra995 827 videní

Úplne, ako keď sa pohádaš so ženskouAutor: avalokiteshvara22 141 videní

Úsvit Planéty Opíc (Finálny trailer)Autor: ujomartin3 806 videní

Chaozz - Planeta OpicAutor: tigrica11 658 videní

ŠimpanzyAutor: tigrica11 293 videní

Neposlušná opicaAutor: duri0811 929 videní
vedeckeokienko pred 4 rokmi a 5 m
Evolúcia je pravdivá, píšem o tom na mojej stránke uvedenej v mojom profile 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
scud pred 16 rokmi a 1 m
no keby nebol hlad chudoba.....tak potom by som mozno skocil na to ze ma stvoril boh.
d2v1d pred 16 rokmi a 5 m
taak tomu nejako newerim......že by moji predkovia boli opice....mhh...:)
svako123456 pred 16 rokmi a 11 m
viete ze ludia su z vody najp bunky co virabali kislik naslende zahubili metanogeny a tym sa zacala doba ladova po skonceni doby ladovej sa zvierata zacali postupne vivijat ps doby ladove boli vela
lpedro pred 17 rokmi
jaj ja uz chapem zo slivky je opica a z opice zme mi
tigrica pred 17 rokmi
tak ja musim byt z opice,ked mavam opicu kazdu sobotu :D
hannibal88 pred 17 rokmi
ale adam existoval o tom je dôkaz... ale nebol prvým mužom ale bol predkom všetkým mužov na svete a o tom dokazuje vraj ten chromozón Y
sssr pred 17 rokmi a 1 m
Bud jsme zvířata - od opice - nebo jsme duchovni bytosti, a život na úrovní těla z nás děla zvířata.
Můžeme žit na úrovní těla - cpát se a užívat si ze sebezničení ne jen těla ale i duši.
Kdo žije na úrovni duše, pozoruje kolem sebe lidi, pomáhá a už někoho má rad.
Anebo člověk žije na úrovni ducha a vidi tu harmonii kolem sebe, jak moudře to všechno Bůh stvořil, a k čemu stvořil mně.
Když pozoruješ vesmír a vše kolem, jaká je ve všem harmonie. Nepřipadá ti divným že ve tvém živote je všechno naruby?
kamco pred 17 rokmi a 1 m
Na prvú otázku v popise videa odpovedám ÁNO. Na komtentáre pod mojím - ľudia uvedomte sa!!!
s2knight pred 17 rokmi a 5 m
adam a eva mohli byt prvy podareny zmutovany ludia ktorych vyslachtili mimozemstania......znie to na prvy pohlad smiesne ale je to logicke
almin pred 17 rokmi a 5 m
Jasne ze z opic :D moji kamarati sa este do teraz tak spravaju :D ... a z ineho by sme ajtak nemohli byt.. a adam a eva je sprostost :D
animal666 pred 17 rokmi a 7 m
lol adam a eva prve bytosti :D nad tym sa neda nic ine len pousmiat...
strelec pred 17 rokmi a 8 m
prve bytosti ? to sa mi nezdá, keď tak prvý ľudia, ale nie prvé bytosti