30-ročná mexická wretlerka Goya Kong si pri akrobatickom skoku zlomila nohu. Nadváha zohrávala v tomto prípade značnú rolu.

Mexiko v dvoch minútachAutor: gzjilp12327 538 videní

Ivan našiel vlastnú mínuAutor: angerfistt2 914 videní

Morbídna rozprávka - VianoceAutor: shelby14730 712 videní

Morbídna rozprávka - Vianoce 2Autor: shelby14721 781 videní

Letí, letí, levica letí! (Mexiko)Autor: zabozako38 554 videní

Moja LEGO nohaAutor: srdce31 379 videní

275 kg ťažká žena sa nezmestila do dverí,Autor: zork18 148 videní

Vraždiaca nohaAutor: emysorbicularis10 100 videní

Noha v topánkeAutor: noone4 104 videní

Silno obézna žena sa rozhodla zabehnúťAutor: tchoroid6 242 videní

Medveď bolela nohaAutor: tigrica10 373 videní

Zlomená NohaAutor: jb55 758 videní

Moja nohaAutor: honey702 329 videní
darksdevil pred 8 rokmi a 6 m
Prvý krát aspoň nejaké zranenie , ktoré nemusia hrať :D :D
7fero7 pred 8 rokmi a 6 m
Čo čakal ten šulec?
selene pred 8 rokmi a 6 m
podla mna nielen jej noha bola zlomena ale aj ostatný na ktorých spadla ..
eighty pred 8 rokmi a 6 m
Ten co ju drzi za nohu sa pozrel a hned ho to odrovnalo. :D
karmamejker pred 8 rokmi a 6 m
to, že robí wrestling taká obézna ma snáď viac znepokojuje, ako že si zlomila nohu
lubiko pred 8 rokmi a 6 m
Kto sa dobre naje,ten sa neháda! :) https://youtu.be/xbHZWQGrBaY
brunos pred 8 rokmi a 6 m
Chcel som zanadávať, ale nenachádzam dosť sprosté slová, ktoré by som použil.
kyle pred 8 rokmi a 6 m
VY ste ale hnusní za vaše negatívne komenty...Podľa môjho, podotknem skromného osobného názoru, najjednoduchšie riešenie by bolo, keby ju tam nechali vyhladovieť cca týždeň aby prirodzeným chudnutím nadobudla vyhovujúcu váhu na prenos do nemocnice.
ebe pred 8 rokmi a 6 m
Vysvetlenie zemetrasenia v čechách odhalené :D
romeo19 pred 8 rokmi a 6 m
To je tak, ked si wrestlerom na zlej planete..
mesko159 pred 8 rokmi a 6 m
0:12 No no no poje*e nam darček :D :D
axilih pred 8 rokmi a 6 m
keď si hladná, nie si to ty .....
freebestias pred 8 rokmi a 6 m
A má zarobené, a medzi nohami to musí mať ako bager radlicu.
haneses pred 8 rokmi a 6 m
Toto ma vzdy zaujimalo ze kolko kilo musi mat clovek aby si zlomil nohu z 1 metra :D
hudecekmarcel pred 8 rokmi a 6 m
prvy krat vidim ze to vo wreslingu nehraju :D
tophunter pred 8 rokmi a 6 m
na marodke este priberie ked bude doma sediet
nepriatelstatu77 pred 8 rokmi a 6 m
herečka
mirec666 pred 8 rokmi a 6 m
ako sa do haly dostali so žeriavom?
rezosk pred 8 rokmi a 6 m
legenda hovori ze tam lezi do teraz lebo ziadne nositka niesu na takuto vahu stavane :D
sakrastik pred 8 rokmi a 6 m
To sa mohla skôr rozbehnúť proti tomu výkladu. :-)