Mladý Američan zažil na túre zážitok, s ktorým sa nemôže pochváliť hocikto. Z výšky ho okadil vystrašený medveď.

Keď práve nieste v leseAutor: kobrick54 524 videní

Keď sa vyberieš do lesa na prechádzku, noAutor: suky30 983 videní

Ten pocit, keď ťa priľahne kôň!Autor: srdce56 746 videní

Reakcia medveďa na zrkadlo v leseAutor: biolog26 429 videní

Čo spraviť, keď na vás zaútočí medveď?Autor: tanna106 688 videní

Kopol do vrtuleAutor: baltazarq52 642 videní

Keď horí lesAutor: tozobor21 235 videní

Máša a medveď 22Autor: lanuriam49 832 videní

Ten pocit, že ťa niečo sleduje! (Kanada)Autor: kedzbe29 846 videní

Položil nášľapnú mínu (nechutné)Autor: slovodobitky13 983 videní

Ten pocit keď príde SMSAutor: silv36 674 videní

Treba ho vykúpať aspoň 10x (NECHUTNÉ)Autor: bobakznosa12 794 videní

Točil sám seba v leseAutor: maschinero20 728 videní
picifuzisko pred 8 rokmi a 4 m
je lepšie raz zažiť ako sto krát počuť
pivkar pred 8 rokmi a 7 m
bodaj by privolal mamku a dosrali by sa oni
matomato1 pred 8 rokmi a 7 m
Ja myslím, že bude mať šťastie. Podľa porekadla.
antitroll1 pred 8 rokmi a 7 m
Tí amíci sú neuveriteľne nepopulárni. Už aj medvede na nich serú.:D:D
sakto pred 8 rokmi a 7 m
na tomto nebolo nic zmiesne. to len dokazuje ich akoze inteligenciu. banda dementov
sakrastik pred 8 rokmi a 7 m
Vždy lepšie, ako keď sa američan doserie pred rusom.
toftik pred 8 rokmi a 7 m
meštania v lese?
pedroelnegro pred 8 rokmi a 7 m
slovenski ochranari by ho rovno odbachli
st3oj pred 8 rokmi a 7 m
Keby sa otočila karta by sa dosmiali.
modiano pred 8 rokmi a 7 m
no co ako co noveho dnes??...aaale taaa ani nic,,osral ma medved :D
starter pred 8 rokmi a 7 m
tak mu treba
olibub pred 8 rokmi a 7 m
pozor letí granát
malawi pred 8 rokmi a 7 m
riadne bobaľky z neho vyhádzalo :D
shorty13 pred 8 rokmi a 7 m
Prial by som im len jedno, aby došla jeho mamina medvedica, som zvedavý kto by bol posraný potom.... :D
cucoriedka001 pred 8 rokmi a 7 m
jeho skučanie sa hrozne počúva
aiana pred 8 rokmi a 7 m
kto pozna tento film ? Prial by som Tym chlapcom sa stretnut s vyrastenym medvedom ako je to v tejto ukazke ! 3:10 ODPORUCAM
https://www.youtube.com/watch?v=TjLCJKoot4U
dave777 pred 8 rokmi a 7 m
Od strachu sa posral
d3lux pred 8 rokmi a 7 m
ked sa niekoho opytate co by robil keby stretol medveda a povedal by ze vyliezol by som na strom tak mu uakzte toto video :D
blackwitch pred 8 rokmi a 7 m
tak mu treba!
zeonoid pred 8 rokmi a 7 m
banda amerických primitívov.. ja vidieť pri túre medveďa na strome, poteším sa pohľadom odfotím a idem ďalej.. banda amrických cocotov musí ničiť a rušiť