Americkému mladíkovi uletel dekel v jednej z prevádzok McDonald´s, keď mu počas jeho objednávky oznámili, že „Sečuánska omáčka“ sa už minula. Podľa správ na Twitteri sa podarilo mladíka upokojiť až privolanej policajnej hliadke.

Preplo mu za volantom (Čína)Autor: dynamitero39 965 videní

Blazon z 3.CAutor: shark66666 610 videní

Pouličný blázonAutor: intero5 571 videní

Žene z dodržiavania bezpečnej vzdialenostiAutor: mymo25 812 videní

Preplo mu, vyliezol na krídlo lietadla (LasAutor: vadala20 282 videní

Študent blázonAutor: vengard102 667 videní

Prestrelka na diaľniciAutor: peros36 932 videní

DEDO a jeho THUG life odpovedAutor: roy9 294 videní

Šialenec v F1Autor: golfoo121 487 videní

Blázon miluje PepsiAutor: antverti7 518 videní

Väčšieho blázna vo fitku nestretliAutor: tchoroid17 941 videní

Šialenec, ktorý skáče z budovyAutor: duri0815 344 videní

MatelkoAutor: milosisko5 300 videní
riskopipisko pred 8 rokmi a 8 m
to robil naschval.. trollil kvoli sečuanskej omacke, ktora je velkou vzacnostou v mcdonalds..
primalthingsome pred 8 rokmi a 8 m
Koho mi to len pripomina :D
0100100001101001 pred 8 rokmi a 8 m
Tohle je parodie na serial Ricks and Morty týpek si myslí, že je vtipný ale je jen trapný, celé video zde https://www.youtube.com/watch?v=-GC5rAX0xHg
sicnesses pred 8 rokmi a 8 m
Veď to je prank!...Nedávno som pozeral video kde to bolo chalan natáčal na youtube.
elvistosomja pred 8 rokmi a 8 m
0:08 Sviatoslav, keď v bbsk vyhrá Lunter :D
strelec pred 8 rokmi a 8 m
social džastis vorijor :D