Španieli natočili pravdepodobne najrýchlejšiu cyklo-mníšku na svete. Dole cestou si to valila slušnou rýchlosťou.

Jazda na bicykli po ruských cestáchAutor: uschiglas18 069 videní

Pako na bicykliAutor: true188210 504 videní

Na Supermana!Autor: peros6 461 videní

Mníška a pornoAutor: suky72 086 videní

Talentovaný cyklo-surfer zo ZambieAutor: emsis7610 305 videní

Zamilovaná mníškaAutor: boomer19 960 videní

Mníška a policajt si krátia chvíľu (Írsko)Autor: backfie24 710 videní

Húliaca mníškaAutor: antverti8 533 videní

Keď si na Supermana trúfa bezdomovec (Las Vegas)Autor: trutnovka10036 632 videní

Mníška má vetryAutor: antixxx16 451 videní

Nemyslíš- zaplatíš: Besip videa z PoľskaAutor: marek95649 578 videní

Maniaci na cestách - cyklistiAutor: kobe16 847 videní

77-ročná mníška chytila na hoverboarde druhýAutor: kosicka24 007 videní
wolverine1989 pred 8 rokmi
Batmanova motorka V1.0
popro pred 8 rokmi
Sagan v prevleku
gramatyk pred 8 rokmi
božie mlyny 2.0 TDI
derek666 pred 8 rokmi
RAZ som takto siel a nevsimol som si dierku taku som si prije**l do brady ze skoro ma hodilo na zem :D
uezo pred 8 rokmi
aj keby šla cestou 150km/hod nebude sá báť lebo on bude s ňou.
maturu pred 8 rokmi
už len Funes tam chýbal...
balder pred 8 rokmi
len sa jej ten batmanov plast namota na koliesko tak sa inac oplieska
marecek165 pred 8 rokmi
Batcykel
4011 pred 8 rokmi
Hladne že tam má tachometer a nenatočí ho bambus. To je to čo by nás tu najviac zaujímalo :D
galileo26 pred 8 rokmi
bohvie či mala pod zadkom sedadlo a nečakala iba na rozbitú cestu :D :D
vegalogic pred 8 rokmi
Batman na batcykli
richmond93 pred 8 rokmi
je to ďábel :D
kojotvfr pred 8 rokmi a 11 m
Inkvizitor,inkvizitor,smrt v nem je všem... Inkvizitor...
iko111 pred 8 rokmi a 11 m
sagan tajne trenoval pred tour okolo polska
harchom pred 8 rokmi a 11 m
určite sa len potrebuje vysrať...
sifo44 pred 8 rokmi a 11 m
Klídek, len sa snažila počas jazdy žrať z košíka koláčiky čo viezla na predaj ... :D
placka pred 8 rokmi a 11 m
na na nana na nana batman
foxis pred 8 rokmi a 11 m
letí na ďalšie zjavenie u cigánov :D
zoffob pred 8 rokmi a 11 m
Ta by sundala aj Sagana mozno
ebe pred 8 rokmi a 11 m
Na okamih som zazrel ako prekonala zvukovú bariéru :D