Rusi si chceli skrátiť cestu z lesíka cez koľajisko. Nečakali však, že ich UAZ uviazne medzi koľajami.

Čo si sa s koňom zrazil? (Libanon)Autor: fratlik18 117 videní

Nákladiak odstavil na priecestí, urobil všetkoAutor: eennee14 112 videní

Zaslúžil si viac (India)Autor: tommygun70 163 videní

Vlak vs tereňák 1:0Autor: kataklizmator14 961 videní

Máš pekné fáro kámo!Autor: vadala8 223 videní

Nedával pozor, autom zrazil motorku, vodičAutor: kalimero12 976 videní

„To jsou dementi!” - česká rodinkaAutor: romannet16 573 videní

Veď ten šialenec ma chcel zabiť!Autor: shitmaster20 405 videní

Hlupák v Mercedese mal obrovské šťastieAutor: ceculiak27 037 videní

Pozri ja už letímAutor: russianthings4 212 videní

A na vlak úplne zabudli (Poľsko)Autor: majklnajt49 172 videní

Vylez von z auta ty zbabelec! (Amsterdam)Autor: vincentvega5 445 videní

Zaradil R, ako raketa!Autor: karolko17 499 videní
michok pred 8 rokmi
dobre že neobehol celé auto zignúť každou kľučkou, či je zamknuté
skajo2000 pred 8 rokmi
STOP CHAM !
1pandrlak1 pred 8 rokmi
Ruské lokomotívy sú už tak navrhnuté, aby boli koko_tno.odolné :D :D
comanch pred 8 rokmi
pekne , aj dvere zavrel
werwolf pred 8 rokmi
sviatoslav si chcel skrátiť cestu do moskvy o 500 kilometrov doprava a potom 1000 kilometrov rovno a nevydalo :D teraz stopuje niekde medzi magnitogorskom a uralským pohorím a za odvoz spieva internacionálu :D
petulinko1 pred 8 rokmi
či vôbec vlak zastavil....v Rusku všetko možná....
srofinko pred 8 rokmi
kua v rusku je možné všetko nikto si žiadné starosti nerobí auto odpracú a život ide dalej
vlado357 pred 8 rokmi
0:17 :D
galileo26 pred 8 rokmi
z toho zachráni už len voňavý stromček :D :D
jedine84 pred 8 rokmi
kabriolet od pondelka v AAA nikdy neburany :D
statusmanager pred 8 rokmi
Hlavna vec ,že nezabudol dvere zatvoriť :D
vegalogic pred 8 rokmi
Keby v tom aute ostal, z hlavy by mal tatarsky biftek.
jarabak pred 8 rokmi
Ariadne ho vyprášili
mincoooo pred 8 rokmi
toto nevyklepú ani polskí klampiari :D
windowsse7em pred 8 rokmi
hlavne že zatvoril dvere :D
wolfy pred 8 rokmi a 11 m
myslím že rušňovodič spal
mb36 pred 8 rokmi a 11 m
adidas musí byť
cumajo pred 8 rokmi a 11 m
gopnici
ares253 pred 8 rokmi a 11 m
ešte že to spomalili, nestihol som postrehnuť o čo išlo
yazpo pred 8 rokmi a 11 m
v tých ruských vojenský skladoch je ďalších 200 UAZov, tak si vyberie iný za 20 rublov...