reklama

Nepokoje v Hamburgu

zobraziť viac ↓
dano16h 3 233 videní

Dnes sa v Hamburgu koná stretnutie G20 ktoré je sprevádzané mohutnými protestami.

 • Kvalita: HD NQ LQ
 • Zverejnené: 8.7.2017 13:13
 • Páči sa: 100% (1 hlasov)
 • Obľúbené: 1
 • Komentárov: 61
 • Dľžka: 0:20
 • Kategória: šokujúce
 • Tagy: protest, nepokoje, trump, putin, merkelova, hamburg, dym, ohen, g20
reklama
Komentáre (61)
zobraziť viac ↓
 • abram77 pred 6 rokmi a 11 m
  pekne to tam vypalili...

 • prstomdooka pred 6 rokmi a 11 m
  Espero, máš aspoň nejaké vzdelanie ohľadom psychológie? Trepeš tu dve na tri a keď s tebou niekto nesúhlasí, tak ho ideš dať do kazajky :D Ty si taký demokrat, ako je Madona svätica :D Ak máš problém s niekoho názorom, tak si to vydiskutuj faktami debilko, nie kazajkou. Prepol som na druhý účet, lebo na prvom som už nemohol písať komentáre ty blbec. Ak tu je niekto konšpirátor, tak si to ty. Len v jednom komentári dokážeš vyprodukovať niekoľko konšpirácii. Že sa ja vôbec s tebou bavím :D

 • nevado pred 6 rokmi a 11 m
  Apropo radikalizmus je u teba pod každým videom kde chceš ľudí kopať do hlavy. Len tak btw... aby ti niekto nezaklopal za tvoje násilné sklony. (píšem to obrazne ako príklad)

 • nevado pred 6 rokmi a 11 m
  prstomdooka áno veru k tomuto dávaní vás chorých ľudí do kazajky súhlasím :) nestránim sa toho. Napísal som to dneska a podpíšem sa pod to vyhlásenie. Je dokonca pod týmto video takže hľadať si nemusel :) Vidím že si už prepol na svoj druhý nick aby si si skontroloval komenty a pomazal čo sa dá, tak veľa šťastia :D to s tým obyčajným chudákom je vzájomné takže ma to nevzrušuje

 • prstomdooka pred 6 rokmi a 11 m
  Espero aspoň si nevymýšlaj kretén, že som niečo písal o vešaní, keď to nemáš čím podložiť. Ja tu píšem o tebe ako o radikálnom psychopatovi, ktorý by rád dával kazajky svojim názorovým oponentom. Dôkaz o tom máš tu - http://prntscr.com/ftbh0y . Ty o mne nemáš nič, len prázdne zlostné reči zakomplexovaného chudáka. Považuješ sa za obyčajného človeka a pritom si len obyčajný chudák. K človeku máš neskutočne ďaleko.

 • nevado pred 6 rokmi a 11 m
  prstomdooka2 prestaň plakať konečne. Sám dobre vieš že si mi už kopu krát napísal aby som si dal pozor za názory lebo by ma mohli obesiť pri zmene vlády. Tak sa tu teraz nehraj za svätého. Radšej si tie svoje komentáre skontroluj aby si nebol prekvapený. Áno si vinní zo šírenia nenávistných komentárov ale za to sa u nás do basy nechodí, takže môžeš šíriť ďalej a kľudne spať. Ja sa považujem za obyčajného človeka len tie tvoje komentáre o spiknutiach a o tom kde je skutočná pravda, mi dvíha žlč. Vyber si hlavu zo zadku konečne a prestaň riešiť konšpirácie.

 • prstomdooka2 pred 6 rokmi a 11 m
  Espero (Nevado) - Mal by si sa najprv naučiť čítať kretén, ak chceš viesť nejakú hodnotnú diskusiu. Nepísal som totiž, že to rezanie hlavy si písal ty. Je tam napísané, že to písal niekto iný, nie TY. Jeho meno som už zabudol, ináč by som ho tu napísal. Ty si písal o zatváraní ľudí s iným názorom a o kazajkách. Si neskutočne sprostý Espero, nevieš čítať, nadávaš na videu ľuďom, o ktorých nič nevieš. A dokonca sa považuješ za kritického mysliteľa a ostatných s iným názorom za konšpirátorov. No pre teba je konšpirátor snáď každý, kto nerobí rovnakú chybu ako ty. Obvinil si ma, že tu vypisujem o vešaní ľudí s iným názorom, tak mi nájdi tie komentáre debilko a nevykrúcaj sa.

 • nevado pred 6 rokmi a 11 m
  Podľa Prstíka Globalisti podpaľujú Hamburg kvôli sumitu G20.. to je logika ako keby som napísal : že náckovia podpaľujú Bánsku Bystricu, kvôli stretnutiu ĽSNS.

 • nevado pred 6 rokmi a 11 m
  prstomdooka2 nájdi môj komentár kde chcem niekomu rezať hlavu :) tak ja som zakomplexovaný a sprostý :D :D :D vieš čo ale to asi prežijem, hlavné že nie som Nacista tak ako TY milý prstomdooka2.

 • prstomdooka2 pred 6 rokmi a 11 m
  Nájdi mi môj komentár, kde chcem vešať ľudí s iným názorom ty kretén :D:D Bože aký si len zakomplexovaný a sprostý, normálne žasnem, kde sa toľká debilita v tebe berie...

 • espero pred 6 rokmi a 11 m
  prstomdooka2 vôbec nie .. ty len chceš aby ľudí s opačným názorom rovno vešali.. tie komentáre tohoto tipu ti nájdem od teba xy. Takže jedine komu budú klopať môžeš byť ty a ešte seňor Nevada za tú vašu nenávistnú propagandu. Jasne videl si odo mňa všetko možné :D ty si jednoducho žiješ v bublinke, kde si si ma zaškatuľkoval. Vraj som antifašista to je vtip týždňa od teba. Jediný kto tu šíri totálne názory ste vy banda rusofilov. Nikto iný tu nikomu netlačí do hlavy kaleráby. Len ty a tvoja crew vymetených chazarov a intergalaktických vesmírnychjašterov spolu so sorosom.

 • prstomdooka2 pred 6 rokmi a 11 m
  Nie espero, ja na rozdiel od teba nevyhlasujem, že každého s opačným názorom treba zatvárať, a už vôbec netvrdím, že treba niekoho vešať, či splynovať, ako by si to niekto mohol myslieť. To si napísal ty o tom zatváraní za názor, dokonca tuším na tomto videu, už sa mi to nechce hľadať. Bohužiaľ tu vidím vyslovene radikálne názory hlavne od libertariánov a tzv, antifašistov ako si ty. Raz tu dokonca niekto písal, že treba Kotlebovcom rezať hlavy a bol to milovník Kisku, Európskej únie a podobne. Rozhodne som niečo v tom zmysle už dnes od teba videl. Šíriš tu totalitné názory, takže si daj pozor, aby u teba nezaklopali chlpatí...

 • espero pred 6 rokmi a 11 m
  prstomdooka2 a zasa sa zastávaš náckov.. .. tak ja som vraj liberálny extrémista to mi vysvetli. Lebo práve si potom zadefinoval to, že ty si vlastne nácek a ja antifašista.. a len tak mimochodom ako poznamenal ,,skriatok,, dole podomnou: ak sú antifa globalisti prečo by protestovali proti G20? to sa ťa mimochodom nepýtam aby si mi vysvetlil. Tá otázka má pravdu sama o sebe na to odpoveď netreba.

 • prstomdooka2 pred 6 rokmi a 11 m
  Espero, nuž rovnaká nacistická antifa je aj u nás. Rozdiel medzi nimi a náckami je v tom, že náckom ide o národ, a antife ide o európu a globalizmus. Proste liberálni extrémisti. Presne ako ty.

 • espero pred 6 rokmi a 11 m
  prstomdooka2 a zasa nejaká antifa vraj behá :D :D lebo tam videl nejakú vlajku na videjku... tak už je to antifa. Ešte že to vieš rozoznať bystrím umom. ANTIFA v Nemecku sú radikáli ako náckovia u nás. Rovnaké hovädá ako naši náckovia.. čo na tom ešte nevieš pochopiť? tí vypatlanci v ANTIFE v USA a všade inde sú väčšinou náckovia a podobná zberba. Akurát su tak vypatlaní, že nevieda z čoho pojem ANTIFA pochádza. Kľudne si to čo som práve napísal nájdi na nete, nájdeš hromady prípadov kde ANTIFA vystupuje ako fašistický radikál. Už vidím ako nejaké dievča čo horlivo bojuje za teplé oblečenie pre bezďákov si nasadí kuklu a ide vypalovať obchody... zamysli sa niekedy čo píšeš.

 • prstomdooka2 pred 6 rokmi a 11 m
  :D Espero, tak antifa nemá problém behať po mestách v kuklách a robiť bordel, to už je dávno známa vec, napríklad aj na proteste proti Kotlebovcom behali zahalené indivíduá a vykrikovali vyslovene protislovenské heslá, že nie sme žiaden národ a podobne... Ale čo ti budem vysvetlovať... A vôbec nejde o to, že nadávaš na náckov, ide o to, že ty nadávaš na video a vôbec netušíš, kto tam ten bordel robí :D

 • espero pred 6 rokmi a 11 m
  prstomdooka2 ty si jednoducho priebaný.. tebe vadí keď nadávam na náckov. Ty sa normálne cítiš urazený, keď píšem, že náckovia sú vypatlaní sráči. A k tomuto videu... máš snáď dojem, že tam pobehujú slniečkari v kuklách? to si vážne hlúpy prípad.

 • prstomdooka2 pred 6 rokmi a 11 m
  Espero, retard si tu ty a tvoje nadávanie na náckov na tomto videu je toho dôkazom. Plačeš a nadávaš na nesprávnom hrobe kretén.

 • espero pred 6 rokmi a 11 m
  prstomdooka2 spravil som si účet s menom ku ktorému som sa priznal, že som to ja verejne na MV. Tak čo zasa riešiť za bullshity? decké hry. Nevada je kus retarda tak som si dal Nevado.

 • prstomdooka2 pred 6 rokmi a 11 m
  Klameš, ja som ťa zablokoval, až keď si mi odpísal z účtu Nevado. Ak si si chcel vytvoriť účet, kvôli obmedzeniu komentárov, mal si si spraviť Espero2, alebo niečo v tom zmysle. To čo si spravil robia len zakomplexované hnidy.