Španiel Pau Morer sa v službách Sandefjordu rozhodol zastaviť protiútok hráčov Tromsø veľmi humánne. Zavesil sa na útočiaceho hráča Thomas Lehne Olsena a už ho nepustil. Obaja dostali po žltej karte a zápas skončil tiež remízou 1:1.

Žltá karta počas ženského futbaluAutor: h4cker28 965 videní

Najrýchlejšia červená kartaAutor: airforce40 887 videní

Typická žltá kartaAutor: oliverko555518 822 videní

Žltá kartaAutor: milos47 109 videní

FutbalistkyAutor: tigrica21 412 videní

Kung-fu brankárAutor: brekeke56 246 videní

V 75. minúte prišiel o svoje klenotyAutor: uschiglas28 609 videní

StriedanieAutor: cvok123413 867 videní

Čaro dedinského futbalu (Holandsko)Autor: batuchan7233 716 videní

Keď si pomýliš futbal s karateAutor: halamadrid28 811 videní

Najlepší futbalový dresAutor: tekutemydlo3 170 videní

Nechcene si vykoledoval červenú kartuAutor: 12error8 546 videní

Divák na baseballovom zápase dostal žltú kartuAutor: buntajtatar3 992 videní
troopper pred 8 rokmi a 12 m
rozhodca mal čo robiť aby sa nezačal rehotať :D
richmond93 pred 8 rokmi a 12 m
čakal som že mu tým zákrokom zlomil rebrá, pomačkal hrudnú kosť a natrhol obličky :D
olibub pred 8 rokmi a 12 m
úbožiak riadny v tom žltom
miroslavzirka pred 8 rokmi a 12 m
nic proti futbalu ale nemam rad tu zapredanu hru :D peace
shimanek pred 8 rokmi a 12 m
0:14 ...slečny sa hádajú... ešteže nemajú dlhé vlasy a nemajú sa za čo ťahať...
latimeria33 pred 8 rokmi a 12 m
super! ... miliony pre saskaren ...
orgazmo pred 8 rokmi a 12 m
jednoducho sa mu tam zamotali nechtíky, to nebolo naschvál :D
ifka11 pred 9 rokmi
mam taky pocit, ze futbal uz nie je to, co byval za mojich mladych cias :)...teraz je to akasi trapna komedia za velke prachy
aperitivo pred 9 rokmi
ta detska mafia futbalovych hejterov co tu pise pod kazde futbalove video by mohla ocenit ze aspon nepadol :D
swrtmaro pred 9 rokmi
ale este je nasraty :D
robiovic pred 9 rokmi
tak s takym ucesom co cakat ze ma asi v hlave.
soulseeker pred 9 rokmi
to len zlta za taky cirkus?
brattvojejsestry pred 9 rokmi
haha, futbalisti.... :D
qvv pred 9 rokmi
Ja za toto by som dal guľove eso tomu v cervenom, tomu v zltom pikovu damu a rozhodcovi kok*t do ust
vovok pred 9 rokmi
Ako to mam chapat ze obaja dostali po zltej karte?
palicaaa pred 9 rokmi
k0k0ciky...Andulky žlté farebné :D
muszi7 pred 9 rokmi
A kvety nechal v šatni :d
slice pred 9 rokmi
mal s nim utekat az do branky :D
6um1m4c1 pred 9 rokmi
Ondřeji prosíím :D:D
zilinec pred 9 rokmi
Co sa cudujete, aj vy by ste ho kopli toho zlteho, ved chudak musel tahat za dvoch :)