Luxusná dovolenka na Fidži môže vyzerať aj takto. Ide o "skromný" bar, ktorý pláva na oceáne a nesie názov Cloud 9.

Katamaran, ktorý sa vznáša nad vodouAutor: rudy11123 967 videní

Party sa skončila, bar sa zatvára!Autor: buchnad21 759 videní

Cloud 9Autor: janok5869 videní

Dnes Treba Vypiť BarAutor: mtvtelevizion1 681 videní

Štáty Zeme : FidžiAutor: benyxxxxx3 446 videní

Surfovanie na mega vlnách na FidžiAutor: vincentvega13 225 videní

Luxusný autobusAutor: suky77 663 videní

Lexus hoverboard je tu!Autor: zabozako28 948 videní

Mobilný tandemový barAutor: usiak11 126 videní

Můj film 2Autor: santik22513 808 videní

"Gravitácia" v oceáneAutor: commodore56 218 videní

Afrojack & Chico Rose - Cloud 9Autor: janok51 931 videní

Vojenské cvičenie s člnom na rozbúrenomAutor: urfik16 573 videní
nessundorma666 pred 8 rokmi a 12 m
uz len dufat aby to nenasli imigranti
wheell pred 9 rokmi
začni šetriť
jajobigisback pred 9 rokmi
kto nechlastá s nami, chlastá proti nám
default2 pred 9 rokmi
ta hudba k tomu je strasna, hlavne ten beat...
ebe pred 9 rokmi
Ja Vám dám čvarga z daňových rajoch lovácka, posielam tanker z Aliexpresu okolo :D
muszi7 pred 9 rokmi
Tú slanú vodu moc nemusím
patobongo36 pred 9 rokmi
až na sranie do tašky to bude určite pecka :D
robo4123 pred 9 rokmi
tam by mal kurwa bober čo obkuskávať :)
stoorm pred 9 rokmi
bol som tam minuly rok uplna nadhera voda tepla ako scanky :D
mamradcecky pred 9 rokmi
a kam chodia srat ?
seaeow pred 9 rokmi
dobry beat
ku8ec pred 9 rokmi
budu chovat ovce a kone, a mít stánek s hotdogy a chutnými koblížky na fidži :D David Lister
albertkrasnansky pred 9 rokmi
Cloud 9 je nazov sky baru v Hilton hoteli v Prahe, zaujimalo by ma, ci tam je spojitost :)
agmar666 pred 9 rokmi
prestavka skončila poďme robiť :D
elprezidente pred 9 rokmi
skoro jak v battlestar galactica :D
kristianpm pred 9 rokmi
aj tak by žiadne dievča so mnou nešlo a naj*bať sa môžem aj na Slovensku
hladkyy pred 9 rokmi
no tak sme sa pozreli a podme zase do roboty
kbz pred 9 rokmi
tak na 4-5 dni by mi to stačilo ja žena podla mojich slov a alkohol a posledne 2 dni aj s kamaratmi
vlkdivoky pred 9 rokmi
Ja chodím na ryby a rozhodol som sa, že si do mora a oceánu radšej neskočím a preto mi bude stačiť to naše hnedé jazierko :)
pedro727 pred 9 rokmi
slivovicu a fofolu :D