Cesta na streche vlaku takmer skončila pre Rusa smrťou. Pozabudol sa a dotkol sa rukou tam kle nemal.

Elektrický prúdAutor: miso162119 972 videní

Tínedžera zasiahol na ihrisku elektrickýAutor: tchoroid6 959 videní

Surferi naskočili na parížsky vlak!Autor: kosicka5 118 videní

Mozgový atlét sa chcel predviesť na idúcomAutor: tchoroid18 574 videní

Prebehneme to po streche!Autor: wilonator6 110 videní

Šialené cestovanie indonézskym vlakomAutor: almano15 209 videní

Darwinova cena Január 2025 v kategórii juniorovAutor: angerfistt1 055 videní

Malý veľký opičí hrdina (Inda)Autor: blancos29 081 videní

Medveďa zasiahol elektrický prúdAutor: matew9821 814 videní

Dvaja blázniAutor: tichaburka2 568 videní

Na vlakuAutor: tigrica7 865 videní

Zabíjačka ako sa (ne)partíAutor: tegernako3964 115 videní

Takmer zmeškal posledný vlak (Londýn)Autor: avokado23 707 videní
mudrlant987 pred 9 rokmi
A že vraj ľudia nemajú na svete žiadneho prirodzeného predátora. Majú. Vlastnú sprostosť... :D
stak pred 9 rokmi
k...t
bearfear pred 9 rokmi
ja chytám výfuky
juhanesovic95 pred 9 rokmi
Sikovnik. Dnes chyta brzdove odporniky zajtra bude lizat trolej?
robo4123 pred 9 rokmi
kurwa gryze :D
michalmacqou pred 9 rokmi
HIGH FIVE BITCH :D
tyrkys pred 9 rokmi
Bacha, tyrkys pridal nové video, na ktorom sa smejúci zvážnejú a vážni sa začnú usmievať.
bubo44 pred 9 rokmi
toto nie je pozabudnutie sa...
blackwater pred 9 rokmi
Zjavne si potom zbytok cesty pekne uzil
filipezny pred 9 rokmi
Bohvie ako skončil,nakoľko vlaky idú na DC,a takáto šleha mu mohla spôsobiť elektrolýzu v krvy do pol hodiny....
speedygonzales pred 9 rokmi
Kus ko***a, ešte to vytasí na net. Nechápem takéto osoby
hlavavymleta pred 9 rokmi
poznám aj také, že: dvaja blázni na MV - dakar a sviatoslav
akal pred 9 rokmi
typujem že tam bolo vysoké napätie
kain1 pred 9 rokmi
blyby rozum trpi cele telo.
qvv pred 9 rokmi
Keby tam hore stala šuvadova tak by sa to nestalo lebo by nabila tu lokomotivu pozitivnou energiou
bakynko pred 9 rokmi
no nakuuu pič. take robia .ludia.. ja mam takmer panicky strach z vlakov.. som raad že som tu...moj kamoš.to štastie nemal..hoc si myslim že to prave on zasiahol že tu stale existujem..loong story.
tibor4096 pred 9 rokmi
Môže byť rád že ho nevystrelo smerom dopredu...
nastymouse pred 9 rokmi
Keď je tupá hlava,trpí celé telo.
mkxl pred 9 rokmi
Surprise Motherfucker !
mmm88 pred 9 rokmi
nic mu neni spaleny mozog ma