Vrtuľník RedBull AH1-Cobra pristál príliš blízko budovy a vrtuľou zavadil o strechu. Našťastie sa nikomu nič nestalo a ľudia stihli ujsť. Nehoda sa stala na rakúskom letisku Reutte-Höfen.

Helikoptéra v tornádeAutor: peros27 655 videní

Ruský dôchodca si postavil vrtuľníkAutor: krapula56 778 videní

Dva Mi-8 blízko frontyAutor: angerfistt1 789 videní

Nehoda helikoptéryAutor: guzer42 613 videní

Nehoda počas tréninguAutor: noone24 063 videní

Drahá nehoda pri natáčaní Top Gear-u (TVAutor: antverty34 033 videní

Pri štarte zafúkal silný vietor (USA)Autor: bombarderis37 538 videní

Vrtuľník na ľadeAutor: peros32 070 videní

Záchranárský vrtuľník v MichalovciachAutor: majo1996120 259 videní

Taký obyčajný deň v brazílskej premávkeAutor: nadrbelka1 216 videní

Keď sa ti na dvor zrúti helikoptéraAutor: atari17 444 videní

Nehoda vrtuľníkaAutor: duri0825 975 videní

Helikoptéra pre tebaAutor: buchnad29 437 videní
bearfear pred 8 rokmi a 12 m
redbull stratil krídla
kojotvfr pred 9 rokmi
Ujo Mateschitz nebude rád...
foka pred 9 rokmi
neprisposobil svoj let stavu a povahe budovy
jupaty pred 9 rokmi
ale šak skutek sa nestal ,ne
gothiquenoir pred 9 rokmi
to je dement :D
pawliee pred 9 rokmi
RedBull dáva krídla no zoberie ti vrtulu :D
nemrtvy pred 9 rokmi
ešte stihli zakričať Alah nakonci
sp33dy pred 9 rokmi
lebo doslo mu RedBull..
sorny pred 9 rokmi
Pud zebazáchovy nulový, nebyť tej budovy tak tí ľudia by tam stáli dovtedy až pokým by im nevyrazil telefóny z rúk
enslow pred 9 rokmi
Toto sa stava prave tym vylietanym pilotom. Uz si myslia aky su frajeri a aka je to vsetko rutina a opatrnost opada. Takto to potom dopadne. Mozete mat nalietanych neviem kolko tisic hodin, ale treba pamatat na jedno. Vo vzduchu sme len na navsteve, pretoze lietanie patri vtakom nie nam
A medzi pilotmi je kopa takychto namachrovanych frajerov
stak pred 9 rokmi
tak to su profesionali niet čo dodat možno len par mrtvych okolo
99radek99 pred 9 rokmi
Takúto ukážku mohol dať aj na Sliači v roku 2014 :D
tonda249 pred 9 rokmi
Myslím že sa jednohlasne zhodneme že na vine bol architekt.
souls pred 9 rokmi
mne keď sa to stalo v GTA, tak som sa snažil čo najrýchlejšie vzlietnuť ... síce mi potom trochu dymil motor ale dal som to .... boh vie čo spravil pilot
elvistosomja2 pred 9 rokmi
Keby radšej fetoval ako ja, tak sa mu to nestane.
omap pred 9 rokmi
mal mokre PDC
pitreznalec pred 9 rokmi
medicopter
acatraz pred 9 rokmi
malo miesta mal na tom letisku ;)
posledneslovo pred 9 rokmi
Zaspavas pocas jazdy? Daj si red bull :D
prstomdooka2 pred 9 rokmi
Budova bola umiestnená príliš blízko pristávajúceho vrtuľníka.