Starší vodič nedal prednosť a spôsobil nehodu. Navyše nebol pripútaný a trocha to s ním zatočilo. Bolo to jasné znamenie, že riadenie vozidla už nie je nič pre neho.

Protismer? Žiaden problém! (Poľsko)Autor: uschiglas29 932 videní

Chudák dedoAutor: noone19 069 videní

Keď pôjdem okolo s priateľkou, daj nejakéAutor: pseudoturneri3 413 videní

Dedo to roztancovalAutor: suky65 929 videní

Kombajn uväznený na železničnom priecestíAutor: izolacnapaska9 704 videní

Dedko sa snaží získať vodičákAutor: tegernako3961 199 videní

Susedia III - Vodičák časť 3.Autor: geroy144 933 videní

Poľsky Dedo sa snaží odparkovaťAutor: revenger2 415 videní

Radoslav Sikorski o RuskuAutor: klobucnik485 videní

Totálne dezorientovaná blondínka za volantomAutor: glezgot30 049 videní

Smartom "proti prúdu" (Poľsko)Autor: schokovokokoko32 690 videní

Susedia III - Vodičák časť 2.Autor: geroy145 015 videní

Parkowanie automatyczne i bardzo fantastyczneAutor: daturametel6 287 videní
kojotvfr pred 8 rokmi a 12 m
Jasné znamenie nakopať seniora do riti a drrb do starobinca!
heslo9317931 pred 9 rokmi
ale mal kolotoc :D :D
galamedialny pred 9 rokmi
coo ten džat starý :D
generalstokurev pred 9 rokmi
ruka ven z okna a driftuje dokola na pána
nok7650 pred 9 rokmi
keby tam isiel niekto na motorke je mrtvy. a zase by sa tu vsetci navazali, ze arogantne jazdil a podobne chujoviny...
jebnuty pred 9 rokmi
dochodcom by som dal robit dake testy :D lebo ked vidim napriklad mojho dedka, ktory je slepy na jedno oko , nema totalne odhad na vzdialenost, spomaleny je ako moj SAMSUNG a hocikedy soferuje z b.b. do prahy, tak sa normalne bojim o zivoty ostatnych :D
galileo26 pred 9 rokmi
naša suseda má cez 74r a šoféruje denne.. ale už počuť že tie reflexy nie su čo bývali... ťažká noha na plyne a cukanie autom hovoria za všetko...
xmotos125 pred 9 rokmi
minuly rok bol v nemecku a prechadzali sme sa po meste, isli sme cez obytnu stvrt a z domu kracal dedusko opierajuc sa o take to choditko so 4 nohami, vysiel za branicku, dohopkal sa k novej A6 a odisiel, ked som to videl len ma zalial studeny pot a dufal som ze takeho na ceste nestretnem
riposvk pred 9 rokmi
mali urobiť z tohto videa niečo podobné :D http://www.mojevideo.sk/video/2aa0c/a_toci_sa_az_dodnes_(wtf_dna).html
comanch pred 9 rokmi
nuž čo s takým autom , nahádže rýchlosti a čaká čo sa bude diať
kain1 pred 9 rokmi
mal kolotoc za cenu auta ci vlastne nie auta, ale vysavaca :D
motylik2525 pred 9 rokmi
http://www.mojevideo.sk/video/2a9e9/o_ty_chuju_bobrze_(ked_poliak_stretne_bobra).html
7fero7 pred 9 rokmi
Vyliezol jak červík z jablka :D
syrovahlava pred 9 rokmi
Pre takýchto ľudí sa vyvýjajú autonómne vozidlá
qvv pred 9 rokmi
Ale z auta vystúpil veľmi elegantne
prankpiratestv pred 9 rokmi
fake! tak sa dokaze krutit jedine prd v gatiach
acatraz pred 9 rokmi
s dochodcami neni sranda....minule jeden siel predomnou a z nicoho nic dupol na brzdy a zastavil kusok od krajnice....smerovku mu napadlo dat az ked zastavil
rizlon pred 9 rokmi
aj ten debil miesto toho aby to strhol doprava, tak to dal dolava, keby siel oproti kamion tak je po nom a dedo by satam sulal na zemi
elvistosomja2 pred 9 rokmi
Toto sa mi stáva, keď som zhúlený ako Snoop Dogg.
svagorapes pred 9 rokmi
Dedo už konečne môže rozmýšľať nad kúpou nového auta ... najlepšie plne autonómneho.