Deti z brazílskeho hlavného mesta sú inovatívne a neváhajú si z preliezky spraviť hojdačku.

Karneval Rio De Janeiro 2011Autor: tmoje96 000 videní

Bačka na pláži v Rio de JaneiroAutor: trix68 392 videní

Vyčíňanie zlodejských gangov v centre Rio deAutor: arilus54 686 videní

Lietanie s wingsuit-om v Rio De JaneiroAutor: furikar16 190 videní

Rio de JaneiroAutor: tigrica9 059 videní

Dievčatá z Rio de JaneiroAutor: stonebull53 209 videní

Freeride Trial Rio de JaneiroAutor: kubomx6 394 videní

Rio de JaneiroAutor: tigrica27 843 videní

Počet lôpt na pláži počas horúceho dňa vAutor: uhorkac8 080 videní

Aký štandardný postup pri pokuse o krádežAutor: tchoroid14 501 videní

Nemocnica na okraji Rio de JaneiroAutor: bosstonmarsden22 558 videní

Vo vnútri Ježiša.Autor: sagamartin6 078 videní

RIO 2016 - Olympijské hryAutor: kocipp120 365 videní
mino1472 pred 9 rokmi
toto je nič :D my sme mali raz 3 krát také ...tiež to boli najprv preliezky ale po otočení to naberalo nový rozmer zábavy hojdačka ako na platenom kolotoči :D ba dokonca lepšie
ebe pred 9 rokmi
Ako sa prebúdza v krvi džungľa :D
rizlon pred 9 rokmi
poriadok tam maju jak u nasich osadnikov
alonejudge pred 9 rokmi
Určite to tu už bolo ale Rio nie je hlavné mesto Brazílie :D Hlavné mesto Brazílie je Brazília
pompanobeach pred 9 rokmi
ghetto
amazone pred 9 rokmi
Nechcem machrovať ale rovnako sme sa húpali u nás na dedine asi pred 10 rokmi :D taktiež sme si preniesli nezakopanú preliezku ale nepovýšili sme to na level : húpanie sa na betóne, preferovali sme trávu
aladarrr pred 9 rokmi
keby mali zber železa tak sa inak zabávajú :)
richmond93 pred 9 rokmi
toto isté sme robili aj my :D :D :D to bolo modrín než sme sa to naučili :D
baset pred 9 rokmi
o m g fejk
njis pred 9 rokmi
To by bolo rečí od EU, keby je to na území EU :D :D
michalmichal pred 9 rokmi
ze si tam prsty nepristipali :D
blekauti pred 9 rokmi
az tam necha paratek, tak to bude teprve rev...
vendulkaaa pred 9 rokmi
OPICE
s3riouspp pred 9 rokmi
Ten v pravo vie lepšie využit svoju hmotnosť a tak meniť tažisko celeho telesa. Ten vlavo asi vtedy na fyzike chybal. Paradoxom však je, že ten menej učenlivý sa má lepšie :-)
7fero7 pred 9 rokmi
A šup s ňou do zberu..
enriqe37 pred 9 rokmi
ten bordel..to neospravedlnuje ziadnu fin.situaciu ani nic..to je v ludoch
shark1998 pred 9 rokmi
Hlavne mesto :DDDDDDDDDDDDDDDDD
visvk pred 9 rokmi
Ešte nech trochu zapracujú, a môžu ísť do Cirque du Soleil :D :D
analytik22 pred 9 rokmi
že hlavné mesto :D:D:D:D:D
emaerteien pred 9 rokmi
Neviem či to už niekto spomenul ale Rio nieje hlavné mesto Brazílie :D :D :D :D :D :D :D :D