Chlapík sa hral so svojim frisbee na dvore. Po tom, čo frisbee skončilo na streche, sa začali diať čudné veci.

Keď sa grafici nudia 2Autor: buchnad46 172 videní

Keď sa grafici nudiaAutor: tchoroid24 238 videní

Keď sa grafici nudia 3 (zvieratká)Autor: vydriduch30 529 videní

Curling trochu inakAutor: katka43 540 videní

Frisbee ultimateAutor: nyugiboy8 938 videní

Svadobné trampotyAutor: mmgs3 338 videní

Keby mali zvieratá oči vpredu ako ľudiaAutor: rasto2101131 159 videní

Psík chce frisbeeAutor: tigrica13 244 videní

Dones mi frisbee!Autor: cocacola31 061 videní

Starý pán sa zahrá na pláži s frisbee aj sámAutor: kalimero17 341 videní

Frisbee macherAutor: qwertas20 022 videní

Frisbee si to valí po ľadeAutor: kobrick18 705 videní

Frisbee a Brodie SmithAutor: kaporkak3 407 videní
njis pred 9 rokmi
čakal som niečo na štýl how to basic, ale toto bolo lepšie :D
jedinecny666 pred 9 rokmi
dobre urobene heheh
palike2205 pred 9 rokmi
nemohol ist cez okno na poschodi? :D
peter88 pred 9 rokmi
vo sne tak isto padam, ale stalo sa vam ze vam stoji pucka rano?
ifka11 pred 9 rokmi
pozrela som si to....ale mam z toho divny pocit :D
snafu1 pred 9 rokmi
Keď mu rastú rebríky na strome, hneď som vedel, že to bude nejaká Narnia. :D
prstomdooka2 pred 9 rokmi
Takéto somariny sa snívajú aj mne, ale medzitým som sa už naučil lietať, stačí poriadne máchať rukami... :D
dojeb pred 9 rokmi
bože podla tých zvukov človek hned vie že je to aziat :D :D
sirka555 pred 9 rokmi
alebo ze chcete utekat a stale ste na tom istom mieste? :D
krtek93 pred 9 rokmi
kto....si už len v dnesnej dobe...schova...rebrik na strome?! :D
profitlucent pred 9 rokmi
ja mam zipchip uplna parada
qvv pred 9 rokmi
Ci bohinu...verite ze mavam podobne sny? Myslim s tou vyskou a padom
vector pred 9 rokmi
až mi stislo
600korun pred 9 rokmi
Dáko podobne to vidím aj ja. Stačí že som tak 3 metre nad zemou a už by som potreboval istiace lano a padák :D
martinspace pred 9 rokmi
Veď mal zletieť na tom lietajúcom tanieri. Preto sa to volá lietajúci tanier. Amatér :)