Kameraman KETOLA zachytil v práci kolegu terminátora Attilu. Obaja dbáme v robote na vysokú bezpečnosť!

Bezpečnosť pri práciAutor: katka30 022 videní

Bezpečnosť pri práci "prvoradá"Autor: bozp8 300 videní

Prečo je BOZP dôležitá a prečo radšejAutor: extio13 413 videní

Bezpečnosť pri práci - 10 najAutor: zdenkoha26 733 videní

BOZP level -99Autor: buchnad6 619 videní

Bezpečnosť pri práciAutor: somarik0usaty15 335 videní

Nehoda pri práciAutor: roubbbi27 518 videní

Poď sem, budeš mi istiť rebrík! (BOZP LVLAutor: kalatrava11 446 videní

Bezpečnosť pri práci na ruský spôsobAutor: rudy11126 082 videní

Zamestnanec asi chýbal pri kurze BOZPAutor: tchoroid21 213 videní

Pracovná pohoda na lešení pri -1 °C (BOZPAutor: kalatrava16 279 videní

BOZP na stavbe - LEŠENIEAutor: che21 189 videní

Titanic (LVL MALIAR)Autor: demonoid16 913 videní
rone pred 9 rokmi
na ucnovku som nechodil ale tak nejak si to predstavujem :D
ketola007 pred 9 rokmi
xD :D :D :D
michok pred 9 rokmi
to asi nebolo prvýkrát čo ho niečo riadne trafilo ;)
profitlucent pred 9 rokmi
stopnite si 0:30 a pochopite podla tvare ze inaksie to dopadnut ani nemohlo
riposvk pred 9 rokmi
BOZP - bezpečnosť a ochrana zdravotne postihnutých :D
luciferosobne pred 9 rokmi
Keby sa mu nieco stalo tak poje*u samozrejme zamestnavatela...dufam ze to uvidi vas sef a vyhodi vas z prace
prsiar pred 9 rokmi
..a ešte sa aj dajú na internet. O dva dni sa pravdepodobne nájdete v novom čase, tupkách.. a o týždeň po vás pôjde dáky pracovný inšpektorát. Prečo? Lebo budú chcieť ošklbať vášho zamestnávateľa o posledný cent.
hudecekmarcel pred 9 rokmi
a to vsetko za 3 eura na hodinu. Ta radost na konci
c0rtez pred 9 rokmi
má rukavice ? má ...
mumakxxx pred 9 rokmi
Kokos, ved keby mu to cele padlo na hlavu, tak Kolteba alebo Fico maju noveho volica. Davajte si chlapi v robote pozor !
korke pred 9 rokmi
no ked tato generacia bude stavat baraky radsej si ho postavim sam :D
sacrilegist pred 9 rokmi
No aspon že ma tie ochranné rukavice! už som sa tu chcel do neho pustit že napis BOZP videl asi tak z anteny Burj Khalifa cez zmenšovacie sklo
nepriatelstatu77 pred 9 rokmi
toto urobi len idiot ....
elfo pred 9 rokmi
prečo začal odspodu? to neni strom
forzen pred 9 rokmi
Keď si na neho neľahne žena tak aspoň tá stena :D
areyouawake pred 9 rokmi
To bolo skoro na darwinovu cenu, nezufaj, tymto stylom raz vyhras :D
gothiquenoir pred 9 rokmi
prerábajú chlievik ?
fraus pred 9 rokmi
Búrať kus steny zdola hore. To dá rozum.
basman pred 9 rokmi
dobrá práca :)
hatix pred 9 rokmi
ked je hlava sprostaa, trpii celee telo :)