Upozornenie, video obsahuje veľa vulgarizmov. Jedná sa len o môj osobný názor zveličený pre entertainment purposes. A hej, mikrofón mám dosť zašumený, dal som priveľký gain spočiatku a nechcelo sa mi to nanovo nahrávať. Enjoy.

Metallica - Sad but TrueAutor: razor626po5 147 videní

Metallica - Sad But True (S&M)Autor: mark3 725 videní

Gregorian - So SadAutor: jackasssk3 775 videní

Jessica Yeh - Sad violinAutor: lieskovec14 333 videní

Sad But It's TrueAutor: janok51 208 videní

SouMix & sad bells - NightfallAutor: janok5742 videní

SAD Zvolen. Odhalenie klamstiev KotlebuAutor: ondrej292 244 videní

SouMix & sad bells - NightfallAutor: janok5726 videní

Xiu Xiu - Sad pony guerilla girl (papierovýAutor: mi2 492 videní

Halsey - You should be sad.Autor: janok51 884 videní

Jazdite autobusomAutor: sinter6 274 videní

Symphonic Sad love beat 2011 *NEW*Autor: statelectro3 191 videní

Sad Alice Said - Open your eyesAutor: grobar4 462 videní
vzdelanyi pred 9 rokmi
nudna sracka od dementa ..aspon si mikrofon nastav hlupak aby ti zvladal tvoje skriekanie..
prales pred 9 rokmi
Jake sracky rozpravas, si obycajny chudak, trapny humor
espero pred 9 rokmi
čo si to video robil naliaty?
nevada pred 9 rokmi
-sovietskych pokemonov...- umieram :D :D :D
sadam pred 9 rokmi
bakalar ja ti poradím, zvykni si že okolo teba žije banda kok*tov, ak si nezvykneš tak ťa čoskoro j*bne. Kým som si ja na to zvykol, tak som dával písomné sťažnosti aj na SAD-ku aj na ŽSSK aj inde, niekedy to pomohlo niekedy nie. Ale doprial by som ti týždeň robiť takého vodiča autobusu, pretože keby si mal taký plat čo majú oni, tak by si sa správal tak isto ako oni
prstomdooka2 pred 9 rokmi
Trochu menej afektovanosti a môže to byť dobré ;)
misko711 pred 9 rokmi
ty si primitiv daj sa liečiť.