Niekomu je zle aj z toho, že sa pozrie z takej výšky dole. Evidentne tento chlapík neverí v dobrý dôchodok a má rád extrémne dávky adrenalínu.

Selfie vo výške 346 metrovAutor: tigrica35 216 videní

Skok medzi budovami na 25. poschodí (Hong kong)Autor: henrich18627 353 videní

Hong Kong - Kai Tak LetiskoAutor: jackasssk27 903 videní

Hackli svetelnú tabuľu na mrakodrape (Hong Kong)Autor: conan13 074 videní

Ostré strety v Hong Kongu sú ešte stále naAutor: melampyrum23 841 videní

Keď sa Hong-Kong naserieAutor: rossu27 322 videní

Kolotoč na streche mrakodrapuAutor: katka59 048 videní

Hong Kong LeopardAutor: qayplm15975320 064 videní

Laserové protesty budúcnosti (Hong Kong)Autor: internetomsvetom23 480 videní

Práca na bambusovom lešení (Hong Kong)Autor: glezgot48 078 videní

Práca na čerstvom vzduchuAutor: deflo18 348 videní

Ani zabiť sa nevie (Hong Kong)Autor: buntajtatar25 945 videní

Japonsko vs. Hong KongAutor: didusqo27 851 videní
masaker pred 9 rokmi
Ešte nikomu nedrbol na hlavu hoverboard z mrakodrapu.. :D
barney222 pred 9 rokmi
uz len fidget spinner do ruky a bude kraaal :D
easton257 pred 9 rokmi
no parada pos*rme sa z toho
schympanze pred 9 rokmi
Táto nová móda zase.
robo4123 pred 9 rokmi
Veď sa predsa drží tej tyče tak sa nemá čoho báť. Alebo video so šťastným koncom.....všetci sú radi že už skončilo.....
posledneslovo pred 9 rokmi
Nezasluzi si zit
galileo26 pred 9 rokmi
nech je takýchto je bnutých viac...
foka pred 9 rokmi
Co to ma za pyzamko na sebe??
albhert pred 9 rokmi
co mam inak v () tak teraz uz bolo zle aj mne. K***t
deep77 pred 9 rokmi
Tak tu by som neveril ani vlastnym noham, nie to este hentakej somarine.
silence23 pred 9 rokmi
je mi zle len sa na to pozeram
terredehermes pred 9 rokmi
ale zas toto je uz moc si myslim.
misssssko pred 9 rokmi
nechapem ako mozu byt kamosi, ja by som taketo kamosa nenechal robit a este pri tom aj byt.
papajko pred 9 rokmi
kua:Da ja ked mam robit montaz z rebrika tak furt cakam kedy sa zdrbem...a preto si predtym vyberam miesto kde napacham najmenej skody...:D
feorr pred 9 rokmi
porozmýšlajme spoločne, koľko videí tohto typu sa na net nikdy nedostalo :D
whois pred 9 rokmi
To radsej Honk Kong leopard z videi na pravo....
benat pred 9 rokmi
tiez mam rad adrenalin vselico som vyskusal ale toto je chore
porfyrio pred 9 rokmi
A komu tím prospejete!!!
michalmacqou pred 9 rokmi
A nejaké nepodarené scény by neboli ?
cr33w pred 9 rokmi
Toto nie je ani frajerské ani vtipné ani obdivhodné ale chudácke a ubohé. Obyčajný sprostý hazard so životom kde davaju zly priklad našej už sprostej mládeži.