Hladný medveď sa zatúlal do najbližšieho mesta a prekutral obyvateľom smetiaky.

"Chytrý" odpadkový kôšAutor: navody29 951 videní

Medveď múdrejší ako niektorí ľudia!Autor: zabozako30 531 videní

Raketový kôšAutor: benyxxxx28 654 videní

Buldog najradšej váľa smetiakyAutor: biolog15 258 videní

Jurko, vynes von smeti! (naopak)Autor: lilinka6986 561 videní

Mobilný PARTY SMETIAKAutor: oldie10 388 videní

Partia pripitých faganov vs. smetný kôšAutor: filip28924 458 videní

Prekvapnie v košiAutor: pcolkin3 778 videní

Vylez von a vráť sa do lesa! (Aljaška)Autor: kosicka20 723 videní

Toto je pravá láska!Autor: lubosh325 662 videní

Povedal som ti, nič sa z toho nevyliahne!Autor: zork13 938 videní

Karmu neoklamešAutor: bombarderis50 316 videní

Chlpatý zlodejAutor: romales3 775 videní
kabel pred 8 rokmi a 11 m
Pokracovanie :
http://www.mojevideo.sk/video/2ac66/vylez_von_a_vrat_sa_do_lesa_(aljaska).html
pedro71 pred 9 rokmi
No co kutres?
xargoniq pred 9 rokmi
u nas by ho cigani odniesli
kyle pred 9 rokmi
takúto ochranu by bolo treba aj k nám do zberných kontajnerov na šaty, tu by sa macík napapal dosýta.
brunik pred 9 rokmi
to je napad vyhodit medveda ty ludia si uz nic nevazia:-)
muszi7 pred 9 rokmi
Maci Laci :d
gothiquenoir pred 9 rokmi
si medveď poctivo platí nájom a furt ho budú otravovať :D
fajkspirit pred 9 rokmi
Neviem ľudia ako vy , ale radšej by som doprial sa z kontajnera najesť medveďovi ako cigánovi :)
fajkspirit pred 9 rokmi
Zachviľu ho degeši zjedia lebo im vyjedá chladničku
dersturmer pred 9 rokmi
tento čierny medveď nenapáda ľudí, lebo je z veľkej časti bylinožravec
patobongo36 pred 9 rokmi
keby tak vyskočil von :D smiech by ho asi prešiel :D
defcon4 pred 9 rokmi
no čo, tak chlapík je zvyknutý..... u nás na sídlisku otvorím kontajner, tam malý cigán vykonáva inšpekciu a tiež ho len pozdravím :D
morak99 pred 9 rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=4GWRyDJglHY krásna je, absolútne bezkonkurenčná
fuckingpolice pred 9 rokmi
No asi by som sa domrdal