Chalanisko si vystrelil z ľudí v parku. V ruke mal gumené "prdítko" pomocou neho nachytal okoloidúcich. Skrytá kamere všetko zaznamenala.

Extrémne prdenie na verejnostiAutor: adrian1631 205 videní

Extrémne prdenie na verejnosti 2Autor: esko83 631 videní

Prdenie na verejnostiAutor: esko13 099 videní

Dopadlo to na PRDAutor: janci7777727 547 videní

Prdenie vo Vytahu Druha castAutor: adrian1621 520 videní

V Južnej Kórei sú prdy na verejnosti uAutor: svetom7 504 videní

Psovi sa to asi veľmi nepáčiloAutor: error40424 792 videní

Oprdené tváre v Las VegasAutor: peros30 123 videní

Prdenie v "Times Square" NYCAutor: adrian168 720 videní

Prdenie vo výťahu, posledná časťAutor: adrian1616 495 videní

Prdenie vo výťahuAutor: adrian1612 705 videní

Keď rande dopadne úplne na prdAutor: cast26 921 videní

Kráľovné prdov!Autor: vydriduch201 748 videní
firth pred 9 rokmi
aj tak je najlepšia reakcia toho psa
heslo9317931 pred 9 rokmi
mne sa podarilo takto nedavno ked som telefonoval a nechal pekne vyvetrat ventil.. to bola smola ze prave jedna zenska vysla z mekaca :D :D no neako sa pousmiala v kutikoch a presla dalej :D :D
pilgrim pred 9 rokmi
neviem ako vy ale mne to príde otrepané
dunco pred 9 rokmi
2.37. Češka. Co to mělo být?
4033sc pred 9 rokmi
Nechápem čo je na tom smiešne.
zionello pred 9 rokmi
haha
djvega pred 9 rokmi
To video je tak trápne až je smiešne. Prdenie je súčasť života. Je nemiestne a nechutné prdenie na verejnosti. A preto mi je to video smiešne. Zakázané ovocie najlepšie chutí. ;)
rajzen pred 9 rokmi
fekalny humor nikdy neomrzi :D
haneses pred 9 rokmi
It´s a prank , hahaha
bruce452254 pred 9 rokmi
Keby pri tom neposkakoval ako idiot bolo by to lepšie. :)
cartmanncartmann pred 9 rokmi
Ked uz niekto toto pozuje za vtipne tak by sa mal nechat liecit a dalej nerozmnozovat
samaras pred 9 rokmi
tento typ humoru ma už nebaví.. ale tento týpek to skvele zahral ! :D
ayettista pred 9 rokmi
No že to ešte nikoho predtým nenapadlo takéto video spraviť, konečne!
ifka11 pred 9 rokmi
trapne
peto44881 pred 9 rokmi
keď nevieš ako uputať :/
doublecross pred 9 rokmi
na youtube HumorBagel
riesenie pred 9 rokmi
väčšinou je to trápne ale nemôžem z toho jak si tam poskakuje medzi desiatkami ľudí a nič si z toho nerobí :D
mato33 pred 9 rokmi
ja som si raz za*ebal v električke,ale naozaj.
kovu11 pred 9 rokmi
2:38 Česi?
elvistosomja2 pred 9 rokmi
:D:D:D Milujem tento humor :D:D