Pozeráte sa na jednu z najsilnejších pištolí sveta - Rossi 12. V podstate ide o malú brokovnicu kalibru 12 s pištoľovou rukoväťou.

Doma vyrobená brokovnicaAutor: scafo50 070 videní

Nebezpečná brokovnicaAutor: sonyerikk67 582 videní

3D animácia brokovniceAutor: wolf4513 574 videní

Brokovnica s tlmičomAutor: bond54 202 videní

Broková strela pred objektívomAutor: diblack10 120 videní

Dvakrát Barrett M82Autor: zork46 852 videní

Deväťročný RamboAutor: shitmaster59 516 videní

OreobrokovnicaAutor: hapci8 209 videní

AF2011 Dueller - dvojhlavňová pištoľ kalibruAutor: loktibrada45 261 videní

Rýchlopalná brokovnicaAutor: jolaus46 332 videní

Streľba z rôznych zbraní (POV)Autor: bambin0048 189 videní

Kaliber .50Autor: jolaus48 633 videní

Chcel sa pochváliť svojou podomácky vyrobenouAutor: baltazarq25 461 videní
svagorapes pred 9 rokmi
Päť výstrelov a ruka sa ti určite poďakuje ... Inak, pekná pištoľka ...
gothiquenoir pred 9 rokmi
no čo no - kope...
sweetss pred 9 rokmi
Keď sa nepriateľ skrýva v chladničke. V inom dome. V inom meste. :D
pitreznalec pred 9 rokmi
dalsia amicka kokoblbost nepouzitelne
drgreenthumb pred 9 rokmi
slyším pláč jeho zápěstí
tupack pred 9 rokmi
nac je dobra zbran, ktora ti pri kazdom vystrele zlomi zapastie, ci rozbije hlavu?
clovek113 pred 9 rokmi
taká kabelková zbraň pre dámy
ares253 pred 9 rokmi
metrooo :D :D
danpaul pred 9 rokmi
veľmi praktické :D v uvodzovkách
s3diment pred 9 rokmi
fúha.. ten chlapík vyzerá, že už pár krát strieľal.... keby som z toho kanónu strieľal ja, asi by som urobil dvojté salto vzad :D
anapolon524 pred 9 rokmi
Minilupara ;)
michal53qs pred 9 rokmi
mi to pripomina pistol toho borca z policajnej akademie :D :D :D
ujovecernicek pred 9 rokmi
využitie? Máš krčmu plnú veľmi zlých a bezfarebných ľudí( kvoli rasizmu) a nemáš čas mieriť. Poodchýliš dvere, strelíš, a po chvíľke čakania vojdeš dnu a dočistíš malorážkovím pištolčekom.
morak99 pred 9 rokmi
škoda, že z toho nevystrelila adriana82 :D
caporegime pred 9 rokmi
nezmyselna a nevyuzitelna vec
fossee pred 9 rokmi
ked chces niekomu ublizit ale nie ho zabit tak ho nechas si vystrelit
galileo26 pred 9 rokmi
akože fakt zbytočnosť
xmotos125 pred 9 rokmi
a ucinny dostrel 5m :D
connected pred 9 rokmi
0:13 som myslel že začal rapovať :D
walenda pred 9 rokmi
naco to je dobre ked si mozes zrezat brokovnicu ? :D