VAROVANIE: Video nie je vhodné pre citlivé osoby! Nepríjemná dopravná nehoda sa stala v americkom štáte Connecticut. Doplatili na ňu dve osoby, z toho jedno dieťa. Lekári obom zachránili životy, ale chodiť už nikdy nebudú tak ako predtým.

Idiot za volantomAutor: medialko49 537 videní

100%-ný IDIOT za volantomAutor: loktibrada25 937 videní

Keď za volantom sedí idiotAutor: kobrick40 128 videní

Lož má krátke nohyAutor: kapitankrumpla2 014 videní

Telefonovanie za volantom v praxi (mobil na riti)Autor: kahn18181810 072 videní

Keď ti deň pokazí jeden idiot za volantom #3Autor: tchoroid10 236 videní

Idiot za volantomAutor: benyxxxxx30 304 videní

Keď sa posadí za volant idiot.Autor: sagamartin10 355 videní

Toto sa naozaj môže stať iba žene za volantomAutor: krapula24 895 videní

Vrchol ľudskej arogantnosti a blbosti za volantomAutor: sagamartin184 174 videní

Keď ti deň pokazí jeden idiot za volantom #2Autor: godzilla9 919 videní

Keď ti deň pokazí jeden idiot za volantomAutor: tchoroid12 923 videní

Trvalo mu skoro dve minúty, kým zaparkovalAutor: luda44 657 videní
pancop pred 8 rokmi a 11 m
je az neuveritelne ze to prezili...
wini118 pred 9 rokmi
klikajte rychlo na 0:05 :D
kriegsmarine pred 9 rokmi
vytiahnuť z auta a zlynčovať ho oceľovou tyčou na smrť...
omap pred 9 rokmi
skazil mi den
gothiquenoir pred 9 rokmi
nepríjemnééééééé
haxor pred 9 rokmi
maju tam len plyn a brzdu nič viacej ...jaj debilita
mensab2 pred 9 rokmi
lol ved len nabural do cigosov kde je problem.
orkam pred 9 rokmi
Ako trosicku nechapem co spravila ta baba. isla im najskor pomoct potom sa zlakla otocila a niekam utiekla .neviem mozno utiekla len za roh zavolat zachranku ale trosku divne teda zareagovala ..
nesnivas pred 9 rokmi
Tá škoda na aute :(
pitreznalec pred 9 rokmi
a ten trapak s trickom jej pomohol fakt
pitreznalec pred 9 rokmi
najlepsie na tom je ze ludia sa sice zhromazdia ale nevedia co maju robit tak vytiahnu telefon jdu blejt velebnosti
300i pred 9 rokmi
mali še branic
300i pred 9 rokmi
Hrůza v Connecticutu
milkomaxx pred 9 rokmi
No myslim ze AI by uz malo prevziat kontrolu nad šoferovanim !! A ludia zo zalubou soferovat by mali dostat volnu vstupenku na závodne trate nech sa vybláznenia do sýtosti.
michal53qs pred 9 rokmi
niekolko nasobna zlomenina panvy ako vysita...
letsgo pred 9 rokmi
Keby neboli take tucne stihnu sa uhnut :-/
troopper pred 9 rokmi
doopičinčly!!!!!!
samsebepan pred 9 rokmi
fuuu pomrvil ich ako tycinky :-(
prales pred 9 rokmi
normalne jak v GTA
david999 pred 9 rokmi
nepovažujem sa za citlivú osobu ale z tohto sa cítim fakt nepríjemne