Chalanisko má obzvlášť vycibrenú techniku kĺzania sa po hladine.

Vodná šmykľavkaAutor: dexter698 875 videní

Neboj sa moja, pôjde to ako po masle!Autor: moriak27 683 videní

Tobogan na Vadasi v SturoveAutor: markaurel17 593 videní

Ty vieš, že tá šmykľavka je pre deti?Autor: kalatrava10 203 videní

Tobogánová Dráha ako sa patríAutor: monsio2 978 videní

Šialený tobogán v BratislaveAutor: alien222230 325 videní

Mladý muž prvýkrát skúša šmykľavku doAutor: loktibrada30 652 videní

Snežným skútrom po hladine jazera? (Poľsko)Autor: zlobor39 808 videní

Jazda na najvyššom togobáne na sveteAutor: bombarderis52 732 videní

Zadkom po vodeAutor: lokes26 085 videní

Šialená jazda s motorkou po hladine!Autor: buntajtatar39 301 videní

Lietadlo z druhej svetovej vojny muselo pristáťAutor: foprint19 309 videní

Asi mu vadí, že má hlavu stále na krkuAutor: godzilla11 982 videní
susienkunezozral pred 9 rokmi
to tričko skade vytasil :D
clovek113 pred 9 rokmi
Kostrčou napred
hanz102 pred 9 rokmi
To je asi ten důvod, proč ve všech ostatních aquaparcích padáte do vody z větší výšky - aby jste nemohli jet po hladině a nerozbili byste se o břeh... :D
salemlord pred 9 rokmi
Ako sa potom tváril, že to nič nebolo .d
michok pred 9 rokmi
ja som si to pustil spomalene niekoľkokrát a som presvedčený, že skutok sa nestal ;)
bakynko pred 9 rokmi
A ked si petu narazi.aj vtedy bude frajer?..hehe
umpiklumpik pred 9 rokmi
Ja nerozumiem tomu s trickom :-D
whois pred 9 rokmi
Vsimnite si ze tesne ako vyleti z toboganu, ma na sebe to tricko, neviem ako si ho da dole ale uz ked dava nohu z bazena von, tak ho nema.. nechapem tomu :D
matwo pred 9 rokmi
Mojžíš si to ty? :O
s3riouspp pred 9 rokmi
Únia by si mala brať príklad od vody... Neprijať migranta a to spôsobom, z ktorého sa ešte bude tešiť
rizlon pred 9 rokmi
aj nasi morgosi su vodeodporny
ronik91 pred 9 rokmi
prečo sa kúpe v tričku ? čo sa bojí že ho spáli slnko ? :D či pod jedným ako sa kupe rovno aj perie ??
14lukas88 pred 9 rokmi
Sikovny, len ci mu ide aj zbieranie bavlny takto od ruky.
vector pred 9 rokmi
čierny Ježiš
rastopisko pred 9 rokmi
ja zas každé ráno vstávam o 5:00 aby som si mohol na balkóne mastiť džumandžiho za spevu vtákov a vychádzajúceho slnka. Nieje nič lepšie ako keď vás prvé ranné lúče jemne pošteklia na žaľudi... :)
njis pred 9 rokmi
uz len thug life chýba :D :D
komiksak pred 9 rokmi
Zavolajte mi riaditeľa fyziky nech mi to vysvetlí
com3533 pred 9 rokmi
odpor k vode proste :D :D :D
caliber9 pred 9 rokmi
Plným prúdom vpred :D
robo4123 pred 9 rokmi
Asi takto nejako prúdia migranti do EU :)