Túto zábavnú situáciu počas Moto3 pretekov vo Francúzsku spôsobila olejová škvrna. Pretek bol po tomto incidente skrátený na 16 kôl.

Olej na ceste = peklo pre motorkárovAutor: kedzbe14 557 videní

Ktorý idiot ho pustil na tú cestu?Autor: th0r18 356 videní

Olej na cesteAutor: marlborka2040 955 videní

Dnešna Kuriozna Nehoda v ŠenkviciachAutor: abdulah3 652 videní

Najväčšia "olejová" lúpežAutor: com353325 869 videní

Nehoda na ceste 5 Autor: tigrica7 028 videní

Mokrá cesta býva zradnáAutor: ic7 265 videní

Dostal šmyk v BratislaveAutor: ampotheking10 413 videní

Reťazová cykloreakciaAutor: sportforlife34 269 videní

Len som na chvíľu položil, ale idem ďalej,Autor: buchnad12 317 videní

Za každú cenu ho chcel predbehnúť (na mokrejAutor: majklnajt43 756 videní

Motorkári na cesteAutor: suky9 112 videní

Šmyk na zasneženej cesteAutor: jures41 492 videní
ayettista pred 9 rokmi a 1 m
Odstredivá sila prekonala adhéziu vplyvom lubrikácie :)
prstomdooka2 pred 9 rokmi a 1 m
Váľajú sa tam ako malé deti... :D
muszi7 pred 9 rokmi a 1 m
Tý sú borci ktorý išli dalej lebo prispôsobili jazdu stavu trate ;)
clavata pred 9 rokmi a 1 m
ten v čiernej kombineze to schytal riadne motorkou do chrbtice auu
svethorepicu pred 9 rokmi a 1 m
Bowling pre motorkarov
offjune pred 9 rokmi a 1 m
100 percent sa tam nejaky slovak poprechadzal po trati pred pretekmi a jeho telovy olej...
ujovecernicek pred 9 rokmi a 1 m
že vraj pretek- šak tam mali leháro
autolistysk pred 9 rokmi a 1 m
10W 50 :D :D
adam2112 pred 9 rokmi a 1 m
konecne si smykli he he :D
streamliner pred 9 rokmi a 1 m
zabavna maximalne tak pre divakov
martin328 pred 9 rokmi a 1 m
Jak v Mario Kart.
tupack pred 9 rokmi a 1 m
co bolo na tomto zabavne?
jezissom pred 9 rokmi a 1 m
zábavná situácia... jigsaw mal by si ísť s nami von...
quintes pred 9 rokmi a 1 m
kto maže, ten jede :D
altair2 pred 9 rokmi a 1 m
0:21 :D
seko0408 pred 9 rokmi a 1 m
na akych motorkach sa jazdi ? myslim objem, pripadne aj znacky najcastejsie :) dakujem
fajkspirit pred 9 rokmi a 1 m
To jak v Crash Bandicoot team racing :D Si bol prvý a tí čo šli za tebou tak si im hodil olej alebo banán pod kolesá poprípade nejakú raketku :D
brumteless pred 9 rokmi a 1 m
popadali jak hrušky
vlkdivoky pred 9 rokmi a 1 m
Ešte pred pretekmi tam Fantomas skúšal auto :D
0100100001101001 pred 9 rokmi a 1 m
Jak se tam mohla dostat olejová skvrna? :D