Skutočný nadšenec Transformerov takto upravil svoj automobil. Tie obyčajné transformery sa iba menia, tento dokonca aj strieľa!

Skutočný transformerAutor: benyxxxxx15 496 videní

Skutočný transformerAutor: demonoid42 955 videní

Transfo-jednorožecAutor: tristan313 493 videní

Transformer 2Autor: viktor332133 140 videní

Ruskí transformersAutor: tigrica14 800 videní

Skutočný transformer uchvátil ľudíAutor: junem35 819 videní

Ozajstný transformerAutor: scafo34 856 videní

TRANSFORMERS 7Autor: transformers889 582 videní

Transformers: Pozemská jiskra S01E06Autor: eninka1 315 videní

TRANSFORMERS 5Autor: transformers8818 106 videní

Slimák - transformerAutor: penzo11 335 videní

Poľský transformersAutor: roubbbi28 933 videní

Na ulici sa objavil steampunkový transformer!Autor: luda12 442 videní
legolas2420 pred 9 rokmi
Klobek dole
heslo9317931 pred 9 rokmi a 1 m
to je to co vytvoril ten rus spolu zo synom :) ..zaklad je lada priora..
ebe pred 9 rokmi a 1 m
Do zápchy ideálne :D odsteliť toho čuráka čo zapcháva..
soulseeker pred 9 rokmi a 1 m
stadion prazdny :D vedia ako robit show no.
muszi7 pred 9 rokmi a 1 m
Zopár hodín sa s tým potrápil kým to dal dokopy
jager pred 9 rokmi a 1 m
to mi je len p...vina... :D
sheepdog pred 9 rokmi a 1 m
Boha, transformer s dawnovým syndrómom. :D
profitlucent pred 9 rokmi a 1 m
ako ze nestrielali? ved by uz nebolo hladisko byt toho transformera s filmu :D jedna pulsna rana alebo raketa dakto asi nevidel film ,vsak majklnait
peter88 pred 9 rokmi a 1 m
to ako striela ked svoka tu
ronik91 pred 9 rokmi a 1 m
hlavne že výstražne ma zapnute ! :D
davo6233 pred 9 rokmi a 1 m
ale stymto prisť na namestie v BA :D hotový FízloLap, kundolap nie
ransom pred 9 rokmi a 1 m
silnejsi napor vetra a ma po transformerovi :D :D
caporegime pred 9 rokmi a 1 m
vyzera ako invalid na voziku
papajko pred 9 rokmi a 1 m
exhibicia pre tridsat skalnych..:Dpardon vyvolenych...
psychiatrix pred 9 rokmi a 1 m
fialový meč ? a prečo nie ?
walenda pred 9 rokmi a 1 m
som si myslel ze to je z ameriky najprv take sedlaciny :D
spodnicka pred 9 rokmi a 1 m
sranda koľko ľudí zblbol tak hrozný film ako Transformers
dojeb pred 9 rokmi a 1 m
fuj ani zadarmo ...
danygreen pred 9 rokmi a 1 m
keby nebola taká grafika v tak by nejako takto vyzeral optimus :D:D
xelfer pred 9 rokmi a 1 m
zidan