Nerozvážny mladík môže asi poďakovať svojmu anjelovi strážnemu. K nešťastiu chýbal len kúsok.

O psí chlpAutor: dekel44 965 videní

Som v pohode, v pohode som! (salto vzad zoAutor: tommygun15 430 videní

O chlp predišiel zrážkeAutor: tigrica44 063 videní

Salto vzad á la "pštros" (Rusko)Autor: conan39 931 videní

Pozri na mňa, viem spraviť salto vzad!Autor: loktibrada12 137 videní

Jeho prvé salto vzadAutor: vycapnik59 149 videní

Salto vzad za jazdy na skejteAutor: deflo36 909 videní

Mamin pokus o salto vzadAutor: medialko70 777 videní

4, 3, 2 ... a ideš naživo v CNN!Autor: loktibrada10 047 videní

Idiot sa rozhodol, že sa otočí (Rusko)Autor: mg45 339 videní

Štvorité salto vzadAutor: lokes46 145 videní

Kvôli vzhliadnutiam čokoľvekAutor: cocacola26 869 videní

Salto vzadAutor: barkas22 588 videní
heslo9317931 pred 9 rokmi a 1 m
ludia sa snazia vacsinou udrzat na nohach... tento nastastie si sadol radsej..
cobra99 pred 9 rokmi a 1 m
skončil pol metra od dokonalého videa
sadomaso pred 9 rokmi a 1 m
A keďže to nevyšlo úplne ideálne, tak to pôjde skúsiť ešte raz
mark45 pred 9 rokmi a 1 m
to kde bývajú na rýchlostnej ceste ?
mralexsvk pred 9 rokmi a 1 m
a Ja som čakal minimálne zlomené krky atď :D
misssssko pred 9 rokmi a 1 m
opice sa ucia skakat.
kojotvfr pred 9 rokmi a 1 m
Ad jedna,bol ešte stále na chodníku.Ad dva, nemohol mu pomôcť.. A kto by to potom točil ..?? .
demonoid pred 9 rokmi a 1 m
Keby mu prejde po hlave, bolo by to zaujimavejsie :D
qvv pred 9 rokmi a 1 m
K nešťastiu chýbalo asi meter
spagatko pred 9 rokmi a 1 m
zas az tak tesne to nebolo..
blabla2017 pred 9 rokmi a 1 m
mal zastaviť ten šofer čierneho auta vystúpiť a nakopať mu riť :D ja viem že sa môže stať kadečo ale do prdele nejaký pud sebazáchovy alebo zdravý rozum mi povie nech neskáčem tak aby tu bola možnosť dopadnúť na cestu
muszi7 pred 9 rokmi a 1 m
Na pićoviny to hej ale robit ani bohovy
dodito112 pred 9 rokmi a 1 m
Najprv som myslel že to bolo vážne tesné ale pri spomalenom zábere tam ešte meter mal, čiže pohoda.
prstomdooka2 pred 9 rokmi a 1 m
Nechýbalo veľa a bol by trošku mŕtvy :o
farizey pred 9 rokmi a 1 m
pfuuu :o