Keď tento pekelný stroj uvideli diváci, zostali v nemom úžase. Niet sa čo čudovať...

Inferno - pekelný ťahač s turbínovým pohonomAutor: vpiatoksapije33 991 videní

Turbo ťahačAutor: duri0829 583 videní

Pekelný vlak 666Autor: kedzbe32 450 videní

V Indii ani čerstvý asfalt dlho nevydržíAutor: uhorkac10 207 videní

Zaujímavý kamiónový ťahačAutor: zdenkoha45 296 videní

Sokujuce video, muz ide do peklaAutor: hellwarrior4 113 videní

CNC gravírovací strojAutor: marlborka2037 863 videní

Mám perfektný model s prúdovým motoromAutor: uhorkac5 492 videní

Kabát - Do pekla / Do nebe (full album)Autor: maro1995maro5 630 videní

Pásovy tahač vs tatraAutor: lucasinoo15 990 videní

Ako sa to robí - AsfaltAutor: flexio40 510 videní

Kabát - Ukážky z albumu Do pekla / Do nebeAutor: maro1995maro3 153 videní

Asfalt, ktorý spieva (Japonsko)Autor: daturametel54 397 videní
nikin pred 9 rokmi a 1 m
A VYUŽITÍ V PRAXI????? NA NIC !!!!
lufy pred 9 rokmi a 1 m
uz viem ako vznikaju vymole na Slovensku po zime... tato masinka pride trosku lady roztopit :D
frankenshtajn pred 9 rokmi a 1 m
Spotreba ako moj Nissan rocnik 97 :D
kingofthering pred 9 rokmi a 1 m
matka príroda ho miluje
ebe pred 9 rokmi a 1 m
Sila, keď má súkromník v usa lepší letecký motor ako naše celé vojenské letectvo na slovensku :D
louth pred 9 rokmi a 1 m
myslim ze mal ich pozornost
akal pred 9 rokmi a 1 m
emisna norma euro -8
troopper pred 9 rokmi a 1 m
rozbity asfalt..nevadí... na slovensku platíš cestnú daň,mýto ťa zdiera....a keď tvoj sklápač poškodí cestu, tak ju musíš opraviť!!!
latimeria33 pred 9 rokmi a 1 m
a takto je to dobre?
malwerko pred 9 rokmi a 1 m
ekologia zas v pitchy
elprezidente pred 9 rokmi a 1 m
A DPF-ko má :D
dr1ft3r pred 9 rokmi a 1 m
zbožňujem turbínové motory
clovek113 pred 9 rokmi a 1 m
To je ako vozidlo ultraislamistu určené do davu
psychopat999 pred 9 rokmi a 1 m
s tymto by som mal zasielku doma hned a nie ze do 5 dni :D
albhert pred 9 rokmi a 1 m
postelovat predzapal
imro007 pred 9 rokmi a 1 m
Skorej mi to prislo ako ramjet nez turbojet.
pray882 pred 9 rokmi a 1 m
no a teraz čo? na čo to je dobré?
cubame pred 9 rokmi a 1 m
tomu sa povie trhač asfaltu......
jozo98765 pred 9 rokmi a 1 m
monštruozita
dobrysmiech pred 9 rokmi a 1 m
malá spotreba :D :D