Poliakovi sa nechcelo natierať steny garáže štetkou a valčekom a zabiť tým pár hodín. Rozhodol sa pre radikálnejšie riešenie a do garáže umiestnil nádobu s farbou, do ktorej vložil petardu.

Opitý magor v podzemnej garáži! (Poľsko)Autor: glezgot49 254 videní

Poľsko (party v obchode)Autor: janjakub745 304 videní

Slovensko - Poľsko 15.10.2008Autor: viktorca30 487 videní

To najlepšie z Poľska v 2 minútachAutor: tigrica79 841 videní

Poľsko stopomAutor: adka00614 958 videní

Radoslav Sikorski o RuskuAutor: klobucnik485 videní

Nevydarený pokus polície o zadržanie vodičaAutor: kapitankrumpla1 764 videní

Poľsko má talent 2Autor: patkos81 520 videní

Slovensko - Poľsko 2:1Autor: pivooo50 592 videní

Nové GTA PoľskoAutor: bbkraj306 videní

Miss Universe - PoľskoAutor: natiy21 331 videní

Kauflandový kaskadér (Poľsko)Autor: lionko35 829 videní

Kritická situácia na Poľsko-Bieloruskej hraniciAutor: bbkraj1 384 videní
pyrochemik pred 9 rokmi a 1 m
riadnu facku dostal :D
solvina pred 9 rokmi a 1 m
Asi pozeral Mr.beana
dojeb pred 9 rokmi a 1 m
100 % to bola petarda ...