Z nedávneho vystúpenia UniQue Klub. Braňo sa zj*bal na zem ale aj tak ho to nezastavilo a pokračoval ďalej. "Je to kráľ" haha...

Braňo Mojsej - Vianočná pesničkaAutor: equinox35 693 videní

Braňo Mojsej spoveďAutor: m4rek22127 116 videní

Mojsej prezidentom ?Autor: equinox36 331 videní

Braňo Mojsej - SmoothAutor: brotherdegrelle8 689 videní

Braňo Mojsej: Nedeľná chvíľka poézieAutor: lubertinoo18 347 videní

Braňo Mojsej hypnotizuje KošiceAutor: phillip0113 108 videní

Braňo Mojsej bude kandidovať na primátoraAutor: monssi61 450 videní

Braňo Mojsej - Tak ma do vody hoď!!!Autor: fasta23 561 videní

Oda pre MojsejaAutor: hovenko7 245 videní

Procko VS Brano MojsejAutor: hostel22 394 videní

Duck Sauce - Braňo MojsejAutor: brankomoj291 503 videní

Braňo Mojsej má rande so svojím mestom!Autor: zurich45 914 videní

Brano Mojsej Je spet InkogniteAutor: mtvpopfoxtv2 095 videní
rowdies pred 9 rokmi a 4 m
jako ratafak plachta :D
thetraitor pred 9 rokmi a 4 m
Kolko na toto treba vypit? aspon Zaželezobetónovaného Rumburaka? :D