Osamelý vlk vošiel do centra tureckého mesta Almus a napadol psa. Nešlo o teritórium, ale o nasýtenie prázdneho brucha.

Svorka vlkov vs. anatolský pastiersky pesAutor: godzilla14 534 videní

Hladný pes 3Autor: tigrica14 819 videní

Turecko vs. SlovenskoAutor: 55robo556 362 videní

Sídliskové hry o prežitie: Kto loví koho?Autor: slivec7 291 videní

V Gaziantepu muž zastrelil svoju bývalúAutor: bananqtz1 576 videní

Hoppá na na na! (Turecko)Autor: luda5 682 videní

Konzervatívny líder navštívil TureckoAutor: bbkraj886 videní

Koho budete voliť? (turecko)Autor: bananqtz1 215 videní

Turecko v dvoch minútachAutor: cocacola18 791 videní

Česko vs TureckoAutor: havran997 747 videní

Vlk roztrhal psa. RuskoAutor: ondrej295 312 videní

Chyťte toho stredoázijského ovčiaka! (Turecko)Autor: predstojnica26 269 videní

Z jedného olivovníku mal po zemetrasení dvaAutor: avalokiteshvara19 077 videní
morpheus pred 9 rokmi a 4 m
mal stražic :D
larkin pred 9 rokmi a 4 m
pekne im tam nasnežilo :D
sirsalem pred 9 rokmi a 5 m
cakal tu niekto na konci Alah Akbar? :D
killuminato pred 9 rokmi a 5 m
Keby je tam fajny preprastený kaukazak tak by si vlk asi netrúfol :D
judasdaniel pred 9 rokmi a 5 m
krasny pravy hak dostal labou išiel k zemi a ptom už len za krky zdrapil
harlemsejker pred 9 rokmi a 5 m
Ale trasie chvostíkom oni sa len hrali :D
helplol pred 9 rokmi a 5 m
ramsay vs jon snow
lebomedved pred 9 rokmi a 5 m
skoda ze tam nebol pit bull , alebo nejaky bojovy pes, nech uz to je ferovejsie taky suboj by som si pozrel
prosvk pred 9 rokmi a 5 m
Môj by ho dal :D
valsinats2 pred 9 rokmi a 5 m
Dobre že tadiaľ akurát vtedy nešlo ňáke dieťa...to by nebolo na mojom videu ale v správach
hudecekmarcel pred 9 rokmi a 5 m
za toto by som mu dal kapitana
cupo124 pred 9 rokmi a 5 m
musím ho pozvať do Martina nech zožerie psov ktoré uvazuju pri potravinách ráno o 7 a pes breše hodinu v kuse kým priebaný psičkár nakúpi...
sailer pred 9 rokmi a 5 m
Padol v boji proti vlkovi... dostane sa do Valhally. :D
drioton pred 9 rokmi a 5 m
bolo mu treba tmu psovi?naco do neho potom skocil,neskac do koho nepoznas :D
mariaceskare pred 9 rokmi a 5 m
Aspoň to nebola ciganska ferovka 5 vs 1 :D
bogo12 pred 9 rokmi a 5 m
vlci nechodia nahodou vo svorkach?
wolfy pred 9 rokmi a 5 m
keby je tam Vlkodav alebo Ovčiak ... vlk si netrúfne
frodas pred 9 rokmi a 5 m
Ten bol z isisu určite
edelric pred 9 rokmi a 5 m
Pes Bojoval !!!!! zomrel ako hrdina !!!!!!
tonda249 pred 9 rokmi a 5 m
Asi sa mi vysmejete ale necakal som ze v Turecku bude sneh :D