Teta sa naplašila až tak, že zabudla aj preskočiť zábradlie. Ale hlavne, že v ruke držala stále telefón.

Naplašil kamarátaAutor: razor626po47 829 videní

Ako plašiť ľudí 2Autor: jolaus83 989 videní

TetaAutor: tawaress7 403 videní

Prečo nemáme strašiť ľudí čiernej rasyAutor: razor626po46 612 videní

Plašiť frajerku sa navypláca!Autor: godzilla4 926 videní

Strašenie 3Autor: marlborka2070 021 videní

Vystrašený chlapAutor: spektro44425 636 videní

Strašenie 2Autor: suky88 199 videní

Zákerný snehuliakAutor: herecka58 662 videní

ScareCamAutor: tigrica5 982 videní

Ako poriadne vystrašiť mamuAutor: dreamlight35 872 videní

Kompilácia plná strachu a zábavyAutor: nudak30 869 videní

Japonské plašenieAutor: jolaus45 503 videní
mikooo pred 13 rokmi a 8 m
hořřřříííí!! Volejte hasiče :D
stenkie pred 13 rokmi a 8 m
ludia prosim vas neviete kde by som zohnal taku masku? :)
mito112 pred 13 rokmi a 10 m
ked to je spomalene tak to je jak siréna :D
trojanhorsee pred 14 rokmi a 2 m
Ty kokos aka zvlastna ta teta....:D
dustinko pred 14 rokmi a 2 m
Skriatok :D
grofinka18 pred 14 rokmi a 6 m
jaka sirena :D ale som sa dobre zasmiala :D
edo991 pred 14 rokmi a 6 m
vreskot :D
pmaster pred 14 rokmi a 8 m
tá teta je oveľa strašidelnejšia...
apeerian pred 14 rokmi a 8 m
úplná bbost
angell pred 14 rokmi a 10 m
kks ze jaku sirenu pustila ..:)
jasa pred 15 rokmi a 1 m
kks tá by bola dobrá na ujúkanie do lúčnice :D
gitulka pred 15 rokmi a 2 m
snaha bola o ten plot..:D že jak sa snažila..:DD kebyže v skutočnosti bol vrah ta je asi mrtva..:(..ale dobre to je..:DD
domusa pred 15 rokmi a 4 m
tetke ukradol 10 rokov zo života :D :D :D
loloman pred 15 rokmi a 5 m
som sa cudoval ze policia tak rychlo dorazila :D
actives pred 15 rokmi a 5 m
uz viem ako obiavili sirenu :D
muaytha1 pred 15 rokmi a 10 m
chacha :D
whdadodnb pred 15 rokmi a 10 m
nepojdes na moje narodeniny!!!:D:D
ripisopo pred 15 rokmi a 11 m
ako myslou zbavena:D..bodajbi nie ked taky šok zažije:)
z0om pred 15 rokmi a 11 m
To spomalené :D:D:D Jak siréna :D
leabb pred 16 rokmi a 1 m
.... aj keby som bola hrbata panvica isti po hlave by som mu nakladla :D:D