Zúfalí ľudia robia často zúfalé činy, preto sa netreba čudovať že vodič auta si myslel, že svoje šmýkajúce auto zastaví nohou...a pritom možno stačilo len tak málo...namiesto brzdenia pridať plyn

Kamarátka zimaAutor: benyxxxx63 609 videní

Zima vs. autáAutor: skany43 733 videní

Aj ty čakáš na električku s pluhom?Autor: melampyrum25 872 videní

Štvorkolesová baletkaAutor: romales7 880 videní

Zima na cestáchAutor: analnyhnis74 700 videní

Autá na ľadeAutor: hato81 097 videní

Cúvaj, cúvaj, cúvaj!!!Autor: arilus3 232 videní

A opäť si to odniesli nevinníAutor: buchnad17 465 videní

Nočné predstavenieAutor: moriak41 857 videní

Nepríjemný šmyk na klzkej vozovkeAutor: vwgolf7 302 videní

Vychutnával si jazdu na zadnom, keď odrazu...Autor: hlavotis24 030 videní

YES!Autor: dynamitero24 113 videní

Pneu ste už prezuli? (Rusko)Autor: godzilla50 070 videní
solvina pred 9 rokmi a 6 m
Flinstonovci :D
tomasko33 pred 9 rokmi a 6 m
všetky 3 boli subaru ak sa nemylim. možem to chapat ako zimny zraz subaristov ... :-D
strelec pred 9 rokmi a 6 m
tetris