Tak tomuto poviem oslava.

IkeaAutor: vodecapo11 385 videní

Nečakané prekvapenieAutor: chester532 689 videní

Preco je dobre mat zaclonyAutor: mirko666613 358 videní

Oslava 4Autor: brnas14 970 videní

Najvyšší čas odísť z domuAutor: titi4478 807 videní

Komunistické reklamyAutor: mato090826 053 videní

Je to len jedlo, nie súťaž!Autor: kardiostimulator31 241 videní

Staré reklamyAutor: tigrica28 579 videní

Alkohol a motorové vozidláAutor: suky31 857 videní

Celkom príma pouličná bitka z PoľskaAutor: rippey75 083 videní

Nakupovanie v IKEAAutor: energystar3 595 videní

Socialistické reklamyAutor: spown49 616 videní

Socialistické reklamyAutor: asriel20 276 videní
patkola1983 pred 15 rokmi a 4 m
No comment
marduk6 pred 16 rokmi a 4 m
chcel by som zazit ked sa takto zere a chvasta a este sa aj pobijes super to je zivot
lojzo pred 17 rokmi a 1 m
Ani ja nechapem xD
abbow pred 17 rokmi a 2 m
nechápem :D