Keď Kiddo Kat (gitara) a Heidi Joubert (kachón) začali v metre hrať a spievať netušili že to nebude vystúpenie len ich dvoch. Každý sa usmieval, zabudol na problémy a presne takéto niečo potrebujeme v našom svete. Chcel by si zažiť takú jazdu v MHD aj ty?

MED - HraNa TICHOAutor: hudbasveta3 112 videní

MED - POZITÍVNYAutor: hudbasveta2 624 videní

Opilá žena spadla na koľajnice v metreAutor: thelostsoul9 975 videní

Tak preto jazdí metro pravidelne!Autor: buchnad4 912 videní

Samovrahyňa v metreAutor: benyxxxxx23 840 videní

Násilie v metre 2Autor: marlborka2095 107 videní

Kočík v metreAutor: cocacola27 220 videní

Bitka v metre (Česká republika)Autor: monsio41 510 videní

Adrenalínová jazda parížskym metromAutor: lajkit33 279 videní

Venezuelské metroAutor: kozarohata37 399 videní

Pondelok ráno v japonskom metreAutor: marko5543 836 videní

Metro tanečníkAutor: kappa17 109 videní

Opäť pražské metroAutor: google17 724 videní
djvega pred 9 rokmi a 8 m
aj petko nagy takto hraval....moc vsak neuspel.....
mumakxxx pred 9 rokmi a 8 m
Skoda, ze jej to kazila ta na tej skatuli. Inak by to bolo super