Rastlina o sebe prezradila ze ako sa cíti,ake je to byt rastlinou a či
bude volit donalda trumpa alebo hilary.

Charlotte a rastlinaAutor: subarashineko4 116 videní

Interview so CharlotouAutor: subarashineko5 785 videní

Poppy sa zmenilaAutor: subarashineko3 580 videní

Nie je rastlina ako rastlinaAutor: jasa10 140 videní

Interview 3Autor: yumi69 774 videní

Interview na uliciAutor: jolaus53 435 videní

Desperado InterviewAutor: tommyno14 374 videní

Psie InterviewAutor: katka21 951 videní

Interview z ÍrskaAutor: marosmaj9 082 videní

Interview s TatuAutor: jolaus32 570 videní

RappeurBreaker interviewAutor: littlpoppin2 220 videní

Sagan crash interviewAutor: johanslota2 779 videní

Copperfieldova morská rastlinaAutor: vabene18 875 videní
elvistosomja pred 9 rokmi a 9 m
Tá by mohla čas využiť nejak užitočnejšie, napríklad by mohla ísť dokladať tovar do hypermarketu
vlk007 pred 9 rokmi a 9 m
čo su toto za debiliny :D :D :D