Piráti pri pobreží Afriky prepadávajú nákladné lode a terorizujú posádku. Tentokrát si vybrali dobre vyzbrojeného súpera. Podobné video nájdete tu: http://moje.video/l4P

Somálskí piráti dostali vrelé privítanieAutor: melampyrum14 359 videní

Somálski piráti zaútočili na nesprávnychAutor: tommygun75 962 videní

Keď somalskí piráti zaútočia na nesprávnuAutor: monssi55 324 videní

Somálsky piráti VS Armáda - Najlepšie videáAutor: monssi12 211 videní

Ako Rusi bojujú proti pirátomAutor: volcan085 305 videní

Somálski piráti na ukradnutej lodi!!(HQ)Autor: lupik8818 188 videní

Ako zabezpečiť nákladnú loď proti útokomAutor: tchoroid20 340 videní

A takto si tu my žijeme (s pirátmi)Autor: pejoke25 285 videní

Piráti sa pokúsili napadnúť loďAutor: henrich1867 687 videní

Potápač ostal v šoku, keď ponad nehoAutor: tchoroid15 362 videní

Nákladná loď potopila turistický člnAutor: almano116 148 videní

Sergej, už nám došla tá zásielka japonskýchAutor: kobrick23 362 videní

Somálski piráti sa pokúsili vyliezť z člnuAutor: lajkit16 929 videní
nintendo66 pred 9 rokmi a 8 m
M16 aj striela? Ja že sa im to po 2 vystreloch zasekne a budu musiet vyťahnuť AK 47 :D
barto77 pred 9 rokmi a 9 m
nnnn
tomasknm pred 9 rokmi a 9 m
http://www.presseurop.eu/cs/content/article/63781-evropsti-pirati-africkych-mori
hellov pred 9 rokmi a 9 m
Už ani piráti nie sú to čo bývali :D
marlboroman pred 9 rokmi a 9 m
komu si ty frajer ???? :D
nessundorma666 pred 9 rokmi a 9 m
presne takto na nich... nic ine nepomaha
riposvk pred 9 rokmi a 9 m
ako teraz neviem, strieľajú akože na zastrašenie či naostro ?
pompanobeach pred 9 rokmi a 9 m
cestovky by mohli zaradit do ponuky... ako polovacku v arabskom mori.
debrik pred 9 rokmi a 9 m
Páči sa mi takéto video. Len neviem, či je to správne!
fajnchalanisko pred 9 rokmi a 9 m
misia multikulturálneho obohatenia nevyšla...našťastie. Odporúčam však zaujímavý film Kapitán Phillips, s Tomom Hanksom v hlavnej úlohe.
cenda pred 9 rokmi a 9 m
šak nemali pirátsku vlajku ...
slovanslovensky pred 9 rokmi a 9 m
Že podobné video :D Je to to isté video len z iného pohľadu :D
fokufe pred 9 rokmi a 9 m
čo ak chceli len požiadať o pomoc ? :D
fifikos1 pred 9 rokmi a 9 m
Takto by to mali robit aj s utecencami, velmi pekne video hlavne ako si na konci ed ich odpalili zacali strielat do clnu ako do prazdnej plechovky, len tak pre zabavu :D
klinsman pred 9 rokmi a 9 m
nabuduce pri tom strielani troska menej mykat kamerou ... dakujem v mene vsetkych mojevideo peoples
fotograf pred 9 rokmi a 9 m
a čo čakali? krémeše? :D
pedro727 pred 9 rokmi a 9 m
názorná ukážka pre neschopných EU politikov ako sa majú ochraňovať hranice!
element7411 pred 9 rokmi a 9 m
:D
morfer pred 9 rokmi a 9 m
škoda plytvať strelivo stači jeden sniper
ercek pred 9 rokmi a 9 m
zahrialo pri srdiečku :)