Borsiglebský kláštor je jednou z najkrajších pamätihodností ruského mesta Tver. Z veže je krásny výhľad na celé mesto a preto ho turisti s obľubou navštevujú.

Podarený párikAutor: rowdies81 484 videní

Rozvidnievanie sa nad Bratislavou v HDAutor: hiphoope4 156 videní

Vyľakaní v najlepšomAutor: wilonator94 999 videní

Sex v meste 2008 film 1Autor: bennysk29 067 videní

Peak of ShanghaiAutor: tigrica2 992 videní

Sex v meste trailer 2Autor: bennysk23 050 videní

Rusom zhorela pri Moskve ďalšia vojenská budovaAutor: angerfistt1 485 videní

PárikAutor: marlborka2059 711 videní

A just im nedal pokoj!Autor: daturametel40 734 videní

Sex v mesteAutor: demonoid26 436 videní

Ale to je skutočne nádherný výhľad!Autor: godzilla6 249 videní

Západ slnka z mestečka Fira - SantoriniAutor: diver2 034 videní

Love is in the air! (Cornwall)Autor: bombarderis50 484 videní
ujd pred 10 rokmi
Baaaaaaac ho tam :D
muszi pred 10 rokmi
už ani zakefovat si nemôžeš v klude
fanix pred 10 rokmi
urcite novy diel Rychle prachy :D
tadajma pred 10 rokmi
kokos ved on ju tam prasi..ja umrem :-) :-)
islamjezlo pred 10 rokmi
Ako sa píše v Genezise 1,28: плодитесь и размножайтесь
juro444 pred 10 rokmi
Ako to moze byt vyhlad z klastora ked kamera v klastore ani nebola ? :D
drtihlav pred 10 rokmi
press E to synchronize :D
stockholm pred 10 rokmi
u nas su krajsie na slovensku
papajko pred 10 rokmi
obraz mi nepasuje k hudbe..:Dalebo naopak..:D
clavata pred 10 rokmi
ten dron sa nazyva borisoglebsky klastor ? :D
elvistosomja pred 10 rokmi
Tam sa zrodil ,,tanec,, twerk
salamandra6 pred 10 rokmi
zase video pre rusofilov
vzdelanyi pred 10 rokmi
vyhlad z borisoglebskeho klitorisu v meste tvar
posledneslovo pred 10 rokmi
Mne to pripadalo ako vyhlad z nejakeho drona. Tie popisy robia asi dementi :D
patriot313 pred 10 rokmi
ale veď rusofóbne ladení soroša uznávajúci jedinci nás presviedčajú o tom, že Rusi žijú v zemľankach...
ku8ec pred 10 rokmi
mala lahky batoh tak jej ešte naložil :D
nezbedny pred 10 rokmi
a ja ze si to tam bude rozdavat mlady par
patkaniare pred 10 rokmi
tak boli na vrchole no :D :D
namotavac pred 10 rokmi
waaau! zazracny vyhlad! z klastora je vyhlad na samotny klastor z este vacsej vysky ako stojite ...zaaazrak, skor to je vyhlad z drona by som povedal