Počas nedeľných prác na záhrade začuli ľudia zvláštne šramotenie pri plote. Uviazol tam srnec a bolo ho potrebné vyslobodiť. Privolaní hasiči zviera vyslobodili.

Cez plot sa mu preskočiť nepodarilo!Autor: peros24 324 videní

Bambi zostal visieť na ploteAutor: buchnad20 593 videní

Zásah nemeckých požiarnikov (srna v plote)Autor: kedzbe22 440 videní

Policajt uviazol hore nohami na ploteAutor: soptosolok2 118 videní

Zatúlaný jeleňAutor: suky34 677 videní

Chlapík pri ploteAutor: leviathan49 706 videní

Oživil jeleňa, ktorému visel život naAutor: bombarderis5 635 videní

Akvárium ako plotAutor: majklnajt29 835 videní

Srnec lesný úplne z blízkaAutor: audirak5 609 videní

A by si si myslel, že taký jeleň je celkomAutor: buchnad13 293 videní

Takmer srnčí guláš?Autor: biomarecek17 522 videní

Koala v ploteAutor: kedzbe22 923 videní

Ten živý plot je naozaj živý!Autor: cocacola19 144 videní
horvath pred 10 rokmi
pekne pasce si robia na pozemku, keby sa im tam zaseklo dieta?
juro444 pred 10 rokmi
Ten nazov video ma tak trosku domotal :D
puchor88 pred 10 rokmi
a večer ho pôjdu loviť ...
durys pred 10 rokmi
to boli hasiči/policajti v civile? keďže je počuť vysielačky
ebe pred 10 rokmi
Naskladaný a nenápadný ako plot :D
michok pred 10 rokmi
milujem srnky! Dnes som robil medailonky a guláš
koli021 pred 10 rokmi
...to maju za to, ze pracuju v nedelu :D
filip2777 pred 10 rokmi
Nepreradil a ....
joschi pred 10 rokmi
Hasiči sú asi už na všetkú prácu do pč
patkaniare pred 10 rokmi
treba si pomahat :)
juhanesovic95 pred 10 rokmi
4x4 a aj tak zapadol
sakrastik pred 10 rokmi
Prečo nevolali poľovníka ?
patriot313 pred 10 rokmi
nedeľné práce...vo vysielačke angličtina...už chápem....
85102 pred 10 rokmi
ked som mal videl som ako zachranuju na malom draziaku rotfailera.... rebrikom na zamrznutej vode.... a zachranili ho.... troskiu ma mrzi ye som im nepovedal dobra praca
stockholm pred 10 rokmi
jak ho tam chytil som myslel ze mu zlomi nieco
hlavavymleta pred 10 rokmi
mohli mať guláš a to by aj vegáni pochopili, bo zviera vychované nadivoko je konzumovateľné z dôvodu netrpenia v zajatí veľkochovu
detapo pred 10 rokmi
Proč toho srnce pustili? Mohli mít guláš
hemoroid13 pred 10 rokmi
máte radi mačky ? ak nie, tak mám pre vás riešenie v podobe dobrého jedla, stačí mačku upiecť na víne a máte mäsko po ktorom ste vždy túžili. Dobrú chuť prajem
neviemsvojemeno pred 10 rokmi
Aj môj kamarát raz tak dopadol po dvoj dňovej chlastačke :D :D :D Len jeho budili a vytahovali turisti :D :D
dakar pred 10 rokmi
pustil som si to rýchlejšie aby sa tak dlho netrápil :D :D