Nejaký záškodník sa rozhodol vyskúšať ohňostroj priamo v supermarkete Walmart!

Keď polointeligent odpaľuje ohňostroj (toutoAutor: buchnad16 236 videní

Ohňostroj v obchode 2Autor: tigrica3 173 videní

V Beogradě si Jaroslava Brokešova kupila saAutor: jarka9992 572 videní

Skutočný Iron Man vs. ohňostrojAutor: avokado25 029 videní

Ohňostroj 2015 Dubnica nad VáhomAutor: 7331div4 153 videní

BMX, ale nie tak, ako ho poznáte! (Tim Knoll)Autor: martin199412 175 videní

Tublatanka - Kúpim si kilo láskyAutor: tigrica4 813 videní

Ohňostroj v nohaviciachAutor: suky21 697 videní

Denný ohňostroj (Čína)Autor: tristan36 090 videní

Ohňostroj 2Autor: buchnad19 415 videní

Ohňostroj z riteAutor: pendulum7 625 videní

Taký malý čínsky ohňostroj zo škatuleAutor: krapula5 947 videní

Ohňostroj sa im tak trošku nevydarilAutor: cocacola2 214 videní
horvath pred 9 rokmi a 12 m
Spoza regalov same tulo vybehovalo, ako svaby za odtiahnutou skrinou :D
ebe pred 10 rokmi
Poľak slovák uprace :D
filip2777 pred 10 rokmi
Regál vriťi, petardy v riťi, obchod v riťi to robí 10 000$
hamboss pred 10 rokmi
ten mexican s kludom anglicana volal starej ze pride neskvorsie na veceru lebo kvoli ohnostroju v supermarkete ho nepusti security domov ... v preklade znamena vihovorka ktoru bi mu ziadna manželka neuverila keby jej zahybal xD .. ale ono to je naozaj mozne xD
juhanesovic95 pred 10 rokmi
uz pocitovali suggestions na 9/11
solidus pred 10 rokmi
a ludia splaseni ze moslimovia
397matt pred 10 rokmi
to je napad! :D :D
patriot313 pred 10 rokmi
dobré odpútanie pozornosti pre zlodejinu
patriot313 pred 10 rokmi
prečo sa negri musia vždy voziť v nákupných košíkoch?
stockholm pred 10 rokmi
hah
mapartipin pred 10 rokmi
ešte aj vysúdi peniaze lebo tam nebolo napísané že sa to nesmie zapáliť kým je to ešte v regáli v obchode :)
sxe pred 10 rokmi
Nuž a takto útočia islamisti ! Ohňostrojom !
cvicenie pred 10 rokmi
Aby zdochol a zem ho vyhodila ...
hgfg pred 10 rokmi
its just a prank! its just a prank bro... :D
detapo pred 10 rokmi
Ještě štěstí, že tam měli jen takové malé prskavky :D
nestastnikos pred 10 rokmi
Ohromna sranda zalozit poziar