Dvaja dídžeji sa počas festivalu WhatTheFestival neďaleko Portlandu nevedeli zmestiť do kože. Bezpečnostná služba musela zakročiť.

EXPLORATION FESTIVAL 2017 mixed by MC DídžejAutor: budulinek2254 251 videní

Ak dostať tancujúci dav do vývrtky?Autor: cocacola5 341 videní

Profesionálny DJ #2Autor: asinmustafa7 091 videní

Pes dídžejAutor: moriak15 867 videní

Nádejný DJ hrá pre celú ulicuAutor: vincentvega4 429 videní

Uprising Festival 2018Autor: budulinek2254 692 videní

Profesionálny DJAutor: asinmustafa119 508 videní

Grape Festival 2018Autor: budulinek2254 307 videní

Ako (ne)vystupovať z lietadlaAutor: hladacik2 863 videní

Keď celý festival kričí: F*ck Donald TrumpAutor: bboy9 264 videní

Dedko dídžejAutor: janulqa47 111 videní

Snežné reťaze nová generáciaAutor: jb25 772 videní

Festival farieb v USAAutor: pseudonka25 765 videní
piatrox pred 9 rokmi a 10 m
venujem sa djingu, ale vôbec neuznávam týchto pseudodídžejov, ktorí šaškujú na stoloch, hádžu torty do davu, hrajú sa na Ježíšov a podobne.
mikenr pred 9 rokmi a 12 m
Vlasaty fetacik odzadu skrtí... rozkopal by som ho.
lowec81 pred 10 rokmi
jo to je ono tlstej svini vzdy treba ist po krku :D hned mal hlavu jak tenisky :D
larkin pred 10 rokmi
...jaký škrtič :D :D
nadoraz pred 10 rokmi
Vysvetlite zdrogovanej mládeži, že s im nenačíta brúsny kotúč na veži :D
kardiofrajeris pred 10 rokmi
niekto si pomylil festival so sutazou v jiu-jitsu :)
moriacik pred 10 rokmi
Daj si piko, daj si piko pôjde ti karta ! :D
krtek93 pred 10 rokmi
čo mu dakto nedupol po hlave ked mu dal gilotinu ... by som mu rozdupal halvu fetke zasranej
111memphis pred 10 rokmi
feťaci s rupsakmi...co ho nechytil za tie mastne vlasy a neobil o zem....by som ho za vlasy tahal za autom feťaci
valsinats pred 10 rokmi
Feťáci 5 kiloví :D :D
foka pred 10 rokmi
Keby drzal kolegu takto pod krkom, tak uz by mu isli nenormalne supy na hlavu!!!
janis857463 pred 10 rokmi
dobre mu nalozil fetak
quintes pred 10 rokmi
feťáci...
robo3490 pred 10 rokmi
Fetacke hyeny :)
fajnchalanisko pred 10 rokmi
to je tá ich imperialistická kultúra...o pár dní na Pohode ;)
7fero7 pred 10 rokmi
To čo sú za fetoši? Pohoda 2017
m5rk pred 10 rokmi
to tak, ked par dni ficis na kvalitnom koksiku
terredehermes pred 10 rokmi
nevyjadrujem sa...radsej.
vlastenec14x2 pred 10 rokmi
lol tito 5 kilovi fetaci :D
carhartt pred 10 rokmi
Wannabe stars