V centre pre ochranu plazov v austrálskom meste Alice Springs sa udiala zvláštna vec. Pytón (Antaresia stimsoni) sa zvliekal z kože a nechtiac sa "zacyklil".

Starostlivosť o malého dinosaura. Pomoc priAutor: miloslav8476 videní

Starostlivosť o malého dinosaura. Pomoc priAutor: miloslav8405 videní

Starostlivosť o malého dinosaura. Pomoc priAutor: miloslav8434 videní

Prečo mi ten fukár nefunguje? (Austrália)Autor: arectorpili28 131 videní

V jednej ruke nanuk, v druhej jedovatý hadAutor: buntajtatar17 756 videní

Šikovná kozaAutor: moriak44 854 videní

Austrália, miesto kde pavúky chytajú hadovAutor: arectorpili36 158 videní

Mám problém a práve sa mu dívam do očíAutor: conan2 811 videní

Mierne nasratá pakobra východná (Austrália)Autor: hlavotis33 190 videní

Paddleboard si prišiel obzrieť veľkýAutor: buchnad14 539 videní

Prekvapenie pri 250 km/hAutor: brekeke38 505 videní

Had v aute - AustráliaAutor: psgp3 598 videní

Hráš Pokémon Go a nájdeš toto (Austrália)Autor: arectorpili4 583 videní
vlk007 pred 6 rokmi a 6 m
HYPERLOOP :D :D :D
usi pred 9 rokmi a 6 m
bio hula hoop :D
bororo91 pred 9 rokmi a 11 m
NO WAY! :D
doubleg pred 10 rokmi
kožený opasok z hada :D
corvo pred 10 rokmi
had-ronovy urychlovac :D :D :D
sweeper pred 10 rokmi
ouroboros
sakrastik pred 10 rokmi
Teraz tam bude krúžiť ako tokamak.
rolandjx8p pred 10 rokmi
Chyba systému Windows: Cyklická kontrola nadbytočných údajov :D
honda363 pred 10 rokmi
ouroboros...
burisk pred 10 rokmi
O chvíľu príde Stack overflow! :D
1551 pred 10 rokmi
while(1);
cobra99 pred 10 rokmi
čo zvliekol, hneď aj obliekol
sailer pred 10 rokmi
A je z neho duša do bicykla. :D
galileo26 pred 10 rokmi
on asi nemal nokiu 3310 :D :D
klobucnik pred 10 rokmi
a možno to spravil nechtiac jeho majiteľ aby mohol natočiť toto video..
stockholm pred 10 rokmi
ajaj
hrosikdavidek pred 10 rokmi
Zjavne nikdy nehral hadíka
katsudo pred 10 rokmi
zacikulil
titanovychlapec pred 10 rokmi
infinite loop :D
chujik pred 10 rokmi
game over :D chudák teraz zas začne taký maličký kým bude taký ako bol