Thajský automechanik, ktorý je veľkým fanúšikom Fordov si skonštruoval malý funkčný pickup. Na pickupe aj sám jazdí.

Toto spraví z auta padajúci stromAutor: monssi2 525 videní

Ruský kutil vám predstavuje Bentley UltratankAutor: maschinero25 155 videní

Pozor letí pickup! (USA)Autor: sagamartin26 502 videní

Najmenší funkčný model V8 motora z papieraAutor: maschinero43 543 videní

Ako jednoducho vyrobiť funkčný mini kanónAutor: ewent3334 013 videní

Cirkulár na traktore Fiat 450 H (domáci kutil)Autor: maschinero42 556 videní

Navždy sám (LVL ASIAN)Autor: glezgot26 264 videní

Kompresor v domácej autolakovniAutor: maschinero37 506 videní

Čo so starou vaňou? (Urob si sám)Autor: navody36 653 videní

Celkom dôstojné miesto pre váš vercajchAutor: batuchan7244 244 videní

Francúzsky fúrik triedy AAutor: trutnovka10037 249 videní

Len vyšiel s autom z dvora a už sa to začaloAutor: filip28918 935 videní

Poľský kutil má rád teplú vodu v bazénikuAutor: uschiglas59 693 videní
bororo91 pred 9 rokmi a 11 m
To je akurát, keď kúpim sud piva a budem to tlačiť pred sebou :D
desti pred 10 rokmi
to komentovanie do toho :D hamala haa jak roko zo superstar
conka pred 10 rokmi
mohol spravit cabriolet aby nemusel tam mat tak tu hlavu :D
tequilass pred 10 rokmi
hej potřebuju odvýzt paletu cementu :) :)
elfo pred 10 rokmi
motor z kosačky? :D
shuffler pred 10 rokmi
Týpek asi má gigantický penis :D :D
patriot313 pred 10 rokmi
Ja mám aj tričká väčšie ako on kabínu...
slukhard57 pred 10 rokmi
Skutoční Angličák :D
stockholm pred 10 rokmi
bal by som sa na tom ist je to moc male
stockholm pred 10 rokmi
to je ako ten traktor na kosenie travnika
mato9339 pred 10 rokmi
nech to da na testy EURO NCAP :D
mnom pred 10 rokmi
to co za nakupny košik
dnestopride pred 10 rokmi
No tam keď dostaneš kŕč do nohy...
adam2112 pred 10 rokmi
ako Flintstone..ovci :D
andrej841 pred 10 rokmi
To je dokrutka pre Mtv vytunuj mi faro!
elvistosomja pred 10 rokmi
Mimo tému videa. Čo si myslíte o výstupe Británie z EU? Podľa mňa tí, čo sa z toho tešia a dúfajú, že sa rozpadne celá EU, tak vlastne dúfajú vo veľkú ekonomickú krízu, dúfajú v to, že kopu ľudí príde o prácu, platy budú klesať, alebo aspoň stagnovať a trebárs také Slovensko, ktoré je hodne závislé na EU si to pekne odnesie. Prosím, voliči Kotlebu neunúvajte sa mi odpisovať, vaše myšlienkové pochody ma naozaj nezaujímajú :D
skillah pred 10 rokmi
bývalá spolužiačka by nezaparkovala ani s týmto :D
patkaniare pred 10 rokmi
na nakupi po obchodoch ako stvorene :D :D
tgijack pred 10 rokmi
to chcem, by som stym jazdil po kancelarii :) :D
tattoosman pred 10 rokmi
to je pre liliputov