Pozor, žena za volantom ide cúvať. Asi toto si mohol pomyslieť majiteľ autokamery, ktorá zachytila ako mladá slečna na kopček vycúvala.

Cúvanie do kopca (žena za volantom)Autor: kardiostimulator26 994 videní

Žena za volantom 4Autor: antverti34 189 videní

Pozor, šialená žena za volantom! (Rusko)Autor: kardiostimulator21 372 videní

Žena za volantom 2Autor: saviola194 607 videní

Dívala sa ako tela na vráta (žena za volantom)Autor: arectorpili35 851 videní

Motorkár sa zrážke s autom vyhol, no potomAutor: buchnad15 670 videní

Žena za volantom štvorkolkyAutor: castaneasrativa32 730 videní

Panička išla na nákupy (USA)Autor: pseudoturneri36 408 videní

"Ober-debil" za volantomAutor: vincentvega33 059 videní

Dobre som zaparkovala? (Amsterdam)Autor: uschiglas37 084 videní

Daj mi traktor, vlečku, ide sa na pole!Autor: l3bron22 546 videní

Žena za volantom vs. chodecAutor: ampotheking26 980 videní

Babka za volantom (Rusko)Autor: melampyrum20 451 videní
apakero pred 8 rokmi a 8 m
SORRY, ale takymto nebezpecnym ludom (a je jedno pohlavie alebo vek) by mali ihned zobrat vodicak. To ze tato osoba ma vodicak je hanba policajtov co jej ho vydali a autoskoly. To by sa malo zverejnovat a nie ze ZENA CUVA. Autoskola a policajt co s nou bol na jazde. DOVI DOPO sexisticky mudrci a to som muz. Dikyyyy chote do pchichi
volej pred 9 rokmi a 12 m
možno sa jej stalo to čo mne keď som prvý krát sadom do Golfa III a mal som zaradiť spiatočku :) vždy som zaradil jednotku... len v tomto pripade to mala v opačnom garde :)
axelsvk pred 9 rokmi a 12 m
No co no, ten kopcek tam nie vzdy zvykol byvat...
https://goo.gl/maps/UrCpY5KtEmR2
fiko515 pred 9 rokmi a 12 m
toto je predsa na neurologiu alebo psychiatriu ved ta osoba jasne nema predstavu o realite :D
tequilass pred 9 rokmi a 12 m
to už mohl dát celý a ne v tom nejlepším konec :)
peco017 pred 9 rokmi a 12 m
možno len nevedela zaradiť jednotku :D miesto toho tam dala vždy R :D
cubame pred 9 rokmi a 12 m
čuduje sa ako Beta vajciam......
juhanesovic95 pred 9 rokmi a 12 m
temne skarede prostredie
patriksvktech pred 10 rokmi
Ešte si aj ruku privrela do dverí :D 0:30
foka pred 10 rokmi
Ked nemas kde zaparkovat, tak kazde miesto dobre :D
skillah pred 10 rokmi
že jaká pesnička slipy na môj kár :D
golem666 pred 10 rokmi
a potom že né cicinu do ruky
wopel pred 10 rokmi
ale sympaticka :)
justkidding pred 10 rokmi
Neleziem do bazéna keď neviem plávať... To isté by malo platiť aj pre šoférovanie.
stockholm pred 10 rokmi
slnko svieti voda laka vyhonim si pandrlaka
dr1ft3r pred 10 rokmi
šak to kus p*če na podrážke
sifo44 pred 10 rokmi
Myšlienkové pochody má jednoduchšie než guličkové počítadlo ... :d
7marcellko7 pred 10 rokmi
vodičák ústnou skúškou?
paquik pred 10 rokmi
hudba https://www.youtube.com/watch?v=m1-yY9EKHWs
maty152 pred 10 rokmi
aspoň trtkat bude vedieť keď nie cúvať :D