Mladý chalan spadol zo strechy Cirkevnej školy v Novej Dubnici. Pravdepodobne pod vplyvom omamných látok. Incident sa stal 21.6.2016.

Mesto Nová Dubnica (2007)Autor: internetomsvetom3 916 videní

Florbalisti z DubniceAutor: blazo253 648 videní

Pád z osmičkyAutor: tigrica3 464 videní

Skokan 5Autor: dumbo16 507 videní

Stará škola vs Nová školaAutor: pseudonka7 360 videní

Strešný pádAutor: kinlay5 654 videní

Klzká strechaAutor: benyxxxxx24 129 videní

Maďarský samovrahAutor: benyxxxx75 997 videní

MPG X 4 EXTREMEAutor: msi4112 994 videní

Aj strecha už mala parkouristov dosťAutor: pishishvor2 958 videní

Pád z vežeAutor: sifo4423 273 videní

Ta strecha je nejaká šmykľavá!Autor: dany16 559 videní

Pohreb mladého junáka na východe tohto štátuAutor: bbkraj1 160 videní
protiislamu01 pred 9 rokmi a 5 m
0:05 boha! :DDD
mikimous pred 10 rokmi
Cirkevna škola spojena s Omamnými latkami ? Niee to nemôže byť pravda :-)
jkb000 pred 10 rokmi
možno chcel vletieť dnu oknom ako z filmu... okno ale povedalo nie :D
evzenius pred 10 rokmi
v štvrtej sekunde mu tam niekto aj zatlieskal
klaudi1990 pred 10 rokmi
Spamätajte sa Vy sku*rvene ringle!!! Karma poj*be vase matere!!!
Kubanec das to .... verim ti :-*
Navzdy MT
larkin pred 10 rokmi
...no za dopad mu budu ubraté body,fakt doskok nič moc,čiže mi je luto,ale za mna 6/10
seattle pred 10 rokmi
To sa isiel hrat na holuba? A ta pani bude urcite z tej skoly....
njis pred 10 rokmi
Ani boh ho neochranil :D :D :D a že cirkevná škola :D :D :D
cobra99 pred 10 rokmi
dvakrát z tej istej strechy nepadneš. iba že by hej
fusionko pred 10 rokmi
vidno že cirkevná škola
ruthen pred 10 rokmi
obetoval sa za nase hriechy :D
fagus1 pred 10 rokmi
Naštastie vyzerá, že okná vydržali :D
stresnakrytina pred 10 rokmi
naštastie nerozbil okno
elvistosomja pred 10 rokmi
Toto spraví s človekom kresťanstvo.
3so pred 10 rokmi
ved sa chcel len priblížiť k bohu :D
holota pred 10 rokmi
ja som chodil na cirkevnu a mozem potvrdit, ze najvacsie hovada z nej vysli
ares253 pred 10 rokmi
cirkevna... nečudujem sa.. u nas v meste čo je cirkevne gymko.. ja chodim na normalne a z cirkevnehu su ľudia ebnuti
muszi pred 10 rokmi
hlavne že všetko dobre dopadlo
darro pred 10 rokmi
Uz nevydrzal pocuvat je bludy co tam ucia... radsej si to hodil...
offjune pred 10 rokmi
a hasili ho praskovym ci normalne vodou?