Zaujímavá pubertálna verzia hry kameň, papier, nožnice v prevedení čínskych žiakov.

Kameň, papier, nožnice, kozyAutor: bazmegistan67 314 videní

Kameň, papier, nožnice (čínska verzia)Autor: rudy11183 060 videní

Kameň, papier, nožnice (ruská verzia)Autor: luda157 575 videní

Kameň, papier, nožnice na čínsky spôsob (sAutor: lajkit7 846 videní

Ruský pár si kráti čas v karanténe hrouAutor: vycapnik29 201 videní

Kameň, papier, nožnice bez šance!Autor: furikar43 276 videní

Hra kameň, papier, nožnice sa nikdy nezunujeAutor: conan34 253 videní

Kameň, papier, nožnice, bozk!Autor: superman99104 247 videní

Hra "Kameň, papier, nožnice" mu veľmi nejde!Autor: dynamitero41 543 videní

Papier, kameň, nožniceAutor: usiak33 105 videní

Zahrajme si kameň, papier, nožnice!Autor: luda7 282 videní

Kameň vs. papier vs. nožnice, čo zvíťazí vAutor: tristan313 168 videní

Kameň, papier, nožnice (čínska detská verzia)Autor: batuchan30 885 videní
zxretrosoft pred 8 rokmi a 10 m
Nechal bych jí furt vyhrávat :)
budick7 pred 10 rokmi
každému je jasné, že čínania toho moc v nohaviciach nemajú :D chúďa dievča, nikdy nevudidí poriadneho :D
serpico pred 10 rokmi
či vyhrá alebo prehrá stále víťazí... :D
tazkopovedat pred 10 rokmi
... css :D čínanky majú malé kozy a číňania malé vtáky ,takže si asi ani jeden nič nechytil :D
7fero7 pred 10 rokmi
Kto vyhral?
ohaj pred 10 rokmi
Brexit posunie britských snobov ďalej, no toto videjko slovenskú mládež do novej éry (D)
Kameň, papier, nožnice, buchta, párok!
ebe pred 10 rokmi
o 5 rokov budú inak hrať :D
sifo44 pred 10 rokmi
To dievča má obuté žehličky? ... :D
horvath pred 10 rokmi
a vecer kamaratom bude rozpravat, ze mal som sex
laci1983 pred 10 rokmi
zeru psov chobotnice žaby a potom drbe na mozoček.
tumo pred 10 rokmi
Ako sa volá ta pesnička? :D
sifo44 pred 10 rokmi
Najskôr do cikáča, potom do kakáča a nakoniec do papáča ... :D
joel007 pred 10 rokmi
ani ona nema kozičku ani on nema klobasku
jedine84 pred 10 rokmi
vsetci su vitazi :D
falatxxx pred 10 rokmi
radsej by som prehraval
afekt pred 10 rokmi
co sa cuká chlapec? gate mal dat dole :D
shake pred 10 rokmi
song?
neiom pred 10 rokmi
dievča - chlapec 7:4
kocky pred 10 rokmi
Tak ... a môžeme sa tešiť na návrat našich počiernejších stratených bratov. D:
kajman31 pred 10 rokmi
chamraď