Na, došiel ti balík!

zobraziť viac ↓
schokovokokoko 34 416 videní

Zdá sa, že kuriér americkej US Postal Service je vášnivým milovníkom frisbee. Chybou už je len to, že majiteľ svoju zásielku chytiť nemohol. Disponuje však videom, ktoré pre "frisbee kuriéra" bude znamenať zaslúžený vyhadzov.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 22.6.2016 13:24
  • Páči sa: 63% (48 hlasov)
  • Obľúbené: 8
  • Komentárov: 59
  • Dľžka: 0:33
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: kuriér, poštový kuriér, donáška, zásielka, ups, dhl, gls
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (59)
zobraziť viac ↓
  • poslednyduch pred 6 rokmi a 2 m
    Och RAM promaster ... vysnívaná dodávka :)

  • elvistosomja pred 7 rokmi
    Mám pocit, že hentú ulicu som videl už vo viacerých filmoch a vždy tam pobehovali čierni raperi :D

  • bororo91 pred 9 rokmi a 11 m
    Aspoň si nič za to nepýtal :D

  • misulin pred 9 rokmi a 12 m
    pasivita adresáta pri prihrávke :D

  • nightlander pred 10 rokmi
    ulica ako z GTA SA

  • aciid pred 10 rokmi
    a teraz si predstav ze si si objednal habloty a takto ti ich dorucia :D

  • rizlon pred 10 rokmi
    nieje to z GTA henta ulica?

  • caporegime pred 10 rokmi
    no a...ani peniaze nepytal :D keby mi nosil baliky zadarmo nech si nimi hadze kolko chce :D

  • corcor pred 10 rokmi
    keby aspon blizsie priparkoval :D

  • filip2777 pred 10 rokmi
    Može to ísť hneď reklamovať

  • ayettista pred 10 rokmi
    a čo veď asi tam bola nálepka AIR MAIL

  • ewent333 pred 10 rokmi
    To je zmrd hneď by som mu jednu j*bol s tým balíkom po kotrbe...

  • deneez pred 10 rokmi
    Ludia tie slepé uličky sú v Los Angeles na každom kilometri to pri každej budete písať grove street ? príklad https://goo.gl/maps/puG6FBB2wap

  • clavata pred 10 rokmi
    Achh keby som dostal euro za kazde GTA SAN ANDREAS...v komentaroch

  • clavata pred 10 rokmi
    Ešte aj vrátka na maštali sa mu otvorili :D

  • horvath pred 10 rokmi
    ako vies, ze dostal vyhadzov. mozno iny kraj, iny mrav...

  • zasranereklamy pred 10 rokmi
    ešte koľkí tu napíšete že GTA,grove street atd ? :D

  • eppix pred 10 rokmi
    hned ako som to otvoril ma napadlo GTA

  • zasranereklamy pred 10 rokmi
    hm tá ulica je mi povedomá :D

  • muszi pred 10 rokmi
    má v pići tú snobskú štvrt :d