Zdá sa, že kuriér americkej US Postal Service je vášnivým milovníkom frisbee. Chybou už je len to, že majiteľ svoju zásielku chytiť nemohol. Disponuje však videom, ktoré pre "frisbee kuriéra" bude znamenať zaslúžený vyhadzov.

Keď UPS kuriér podá svoj najlepší výkonAutor: kalimero90 267 videní

Ako DHL-ke robila konkurencia reklamuAutor: lionko60 096 videní

DHL vám doručí balík kdekoľvek (Poľsko)Autor: kalatrava63 098 videní

Expresná donáška (karma si ho našla)Autor: mymo3 954 videní

Váš balík skoro nebol doručený!Autor: uhorkac6 656 videní

Tento kuriér UPS by si zaslúžil príplatokAutor: furikar26 422 videní

Môj pán nie je doma, ale ten balík vyzdvihnemAutor: kalatrava17 726 videní

Vodič dodávky je istotne cyklista (SK)Autor: smndsio41 354 videní

Rozdiel medzi FedEx kuriérom a USPS (USA)Autor: rudy11119 789 videní

Poriadny kuriér, neporiadny vietor (USA)Autor: mareklol3 501 videní

Nie každý kuriér je čurákAutor: kardiostimulator32 245 videní

Kde je ku*va môj balík !Autor: nevada1 483 videní

Kuriér nemal svoj deňAutor: kameranaceste32 497 videní
poslednyduch pred 6 rokmi a 2 m
Och RAM promaster ... vysnívaná dodávka :)
elvistosomja pred 7 rokmi
Mám pocit, že hentú ulicu som videl už vo viacerých filmoch a vždy tam pobehovali čierni raperi :D
bororo91 pred 9 rokmi a 11 m
Aspoň si nič za to nepýtal :D
misulin pred 9 rokmi a 12 m
pasivita adresáta pri prihrávke :D
nightlander pred 10 rokmi
ulica ako z GTA SA
aciid pred 10 rokmi
a teraz si predstav ze si si objednal habloty a takto ti ich dorucia :D
rizlon pred 10 rokmi
nieje to z GTA henta ulica?
caporegime pred 10 rokmi
no a...ani peniaze nepytal :D keby mi nosil baliky zadarmo nech si nimi hadze kolko chce :D
corcor pred 10 rokmi
keby aspon blizsie priparkoval :D
filip2777 pred 10 rokmi
Može to ísť hneď reklamovať
ayettista pred 10 rokmi
a čo veď asi tam bola nálepka AIR MAIL
ewent333 pred 10 rokmi
To je zmrd hneď by som mu jednu j*bol s tým balíkom po kotrbe...
deneez pred 10 rokmi
Ludia tie slepé uličky sú v Los Angeles na každom kilometri to pri každej budete písať grove street ? príklad https://goo.gl/maps/puG6FBB2wap
clavata pred 10 rokmi
Achh keby som dostal euro za kazde GTA SAN ANDREAS...v komentaroch
clavata pred 10 rokmi
Ešte aj vrátka na maštali sa mu otvorili :D
horvath pred 10 rokmi
ako vies, ze dostal vyhadzov. mozno iny kraj, iny mrav...
zasranereklamy pred 10 rokmi
ešte koľkí tu napíšete že GTA,grove street atd ? :D
eppix pred 10 rokmi
hned ako som to otvoril ma napadlo GTA
zasranereklamy pred 10 rokmi
hm tá ulica je mi povedomá :D
muszi pred 10 rokmi
má v pići tú snobskú štvrt :d