Dyňový rezbár Valeriano Fatica premenil dyňu na bustu Nočného kráľa z populárnej televíznej série Hra o tróny. Busta sa mu teda veľmi vydarila.

Fruit carvingAutor: garniza36 952 videní

Vyrezávaný melón LVL ASIANAutor: ceculiak35 827 videní

Jablková labuťAutor: tommyno22 814 videní

Fruit carving na SlovenskuAutor: michala12 973 videní

Macky Hraju Ninja FruitAutor: abdulah5 297 videní

Melón na kocky za menej ako 30 sekúndAutor: milka3356 853 videní

Melón vs. fitness loptaAutor: tadyjebobr15 498 videní

Strážte si svoje melóny!Autor: godzilla35 371 videní

Melón v kockeAutor: tigrica10 061 videní

Keď ti dá melón po papuliAutor: bazmegistan22 033 videní

Vyrezávanie z mrkvy LVL ASIANAutor: kalimero14 303 videní

Fruit NinjaAutor: avokado31 602 videní

Fruit Ninja v reálnom živote!Autor: daver6 915 videní
tophunter pred 8 rokmi a 2 m
do 3d tlaciarne dat skopirovat
zavislacka pred 10 rokmi
pecka práca! a teraz šup to zjesť :D
luciferosobne pred 10 rokmi
Mne sa to paci
brectan2 pred 10 rokmi
veľmi kvalitná práca, škoda však že okrem tohto videa mu po tom nič neostane ....
sullaco pred 10 rokmi
Vedeli ste že , tuto postavu nočneho krala/bieleho chodca hral v prvych dieloch kde sa objavuje slovensky herec Vladimir Furdik ? :) teraz v poslednych dieloch kde tato postava je ho hra Richard Brake, ps mierne sa zmenil aj vyzor tejto postavy po zmene hercov :) pekne video.
rdprdprdp pred 10 rokmi
kráááásne je to.....
elektrotechnik pred 10 rokmi
Nate: https://www.youtube.com/watch?v=HDxmWc1MDhM
mikimous pred 10 rokmi
HeeAVY metal MAN :-)
marko306 pred 10 rokmi
No nájsť to v chladničke asi chytím večný tik na pravé oko jak sa laknem.
fanix pred 10 rokmi
no nic, idem si dat dynu :D
ewent333 pred 10 rokmi
Ľudia neviem či to viete, ale nočného kráľa hrá Slovák Vladimír Furdík :)
silmir pred 10 rokmi
ciste mlete maso na konci :D
matejetam pred 10 rokmi
pan je labužník. inak TOP
patkaniare pred 10 rokmi
pekna praca no ja zvyknem jednym stylom krajat aby ju hned zedol :D
edis5 pred 10 rokmi
vyzera ako mlete maso :D
hgfg pred 10 rokmi
hudbicka na paradu, ale ani škrati s LOTR neboli takí nechutní jak toť tento :D
l0k1 pred 10 rokmi
ale mu ošúpal tu kotrbu :D :D
reizy16 pred 10 rokmi
PARADOX: Vyzera nechutne ale je na zjedenie :D
stockholm pred 10 rokmi
fiha
eda15 pred 10 rokmi
nechápte ma zle ako šikovný je ...naozaj sa mu to podarilo, ale vyzerá to odporne....:)