Gratulácia Andreja Kisku trénerovi Jánovi Kozákovi po zápase Slovensko - Anglicko (0:0).

Ján Kozák vypenil po prehre s AnglickomAutor: romanesco72 296 videní

Ján Kozák SLOVENSKO ⚽️ DÁNSKO (rozhovor poAutor: woodoowood4 066 videní

Euro 2012 - vtipálek Joachim LöwAutor: cukri28 162 videní

Cesta Slovenska na Euro 2016Autor: inde4 879 videní

Prvé slová trénera Kozáka po postupe na MSAutor: bbkraj3 038 videní

Nečakaná gratuláciaAutor: tozobor7 505 videní

Originálna gratuláciaAutor: terexzes33326 658 videní

TrénerAutor: tozobor5 561 videní

EURO 2020 - bude islamské?Autor: schwarzejager3 290 videní

Merčiaka počulo počas zápasu celé Rusko!Autor: arectorpili6 556 videní

Joachim Löw si ovoniaval genitálie a zadokAutor: yannik95 028 videní

Tréner udrel hráča i rozhodcuAutor: demonoid29 872 videní

Zmyslov zbavený trénerAutor: maros948511 349 videní
specialbeauty pred 9 rokmi a 3 m
strucny, kratky odkur :)
marosfristiak pred 10 rokmi
niekde som s Kozakom videl/cital rozhovor - hovoril, ze on nechodi do kabiny pocas zapasov
pato777 pred 10 rokmi
asi ho tež ten naš kvazy prezident dakedy osmekol užernickych činnostiach
7fero7 pred 10 rokmi
Andy Kryska
iv pred 10 rokmi
Kuva detičky čo to furt meliete že prezident Kiska . Veď ten skurvenec je len usákmi vymytý modzog na dvoch nohách (ako sliepka), ktorý je zamestnaný ako HOVORCA ŽIDA BÚTORU...! A ten poslúcha Mosad tak ako cela ficovláda a židobolševická opozícia .
trubadurturbo pred 10 rokmi
keby bol ešte prezidentom pán Gašparovič,,,,,určite by šiel do šatne gratulovať angličanom :D :D
kristianpm pred 10 rokmi
Tak ako sme tlieskali (ja ešte nie) Mečiarovi ako národnému hrdinovi, tak sme tlieskali Dzurindovi, ktorý nás zbavil zlého Mečiara a dnes tak tlieskame Kiskovi. My sme jednoducho nepoučiteľní a máme pamäť asi ako ryba Dory.
tazkopovedat pred 10 rokmi
Milujem politikov ako sa priživujú ked je úspech národa či už v hokeji alebo futbale atd.
Smradi bez chrbtovej kosti,pekne ho Kozák odpísal
hodopogoo pred 10 rokmi
fico nie je mensie zlo ako kiska...fico je zlodej ktoremu ide o vlastny prospech ale v urcitych veciach vie rozhodovat nezavisle na bruselskych zidobolsevikoch...naproti tomu je kiska zlodej ale zaroven aj socialny inzinier plne v moci sorosovskych neomarxistov rozhodnutych znicit europsku bielu populaciu... KISKA JE TO NAJVACSIE HO*ADO V HISTORII SLOVENSKA KTOREMU FICO A MECIAR NESAHAJU ANI PO PATY...
mccaul pred 10 rokmi
Uprimne,ked boli prezidentske volby, chceli ste tam Fica? Alebo Prochadzku? Zvlolilo sa menšie zlo...
evzenius pred 10 rokmi
Môže mi niekto prosim vas vystetliť ako 5 ročnemu decku o čo v tom videu ide? Nesledujem futbal a nieviem prisť na pointu toho videa.
garias pred 10 rokmi
Kozák: Idem preč, lebo ho tam prizabijem.
moderátor: Kiska gratuľoval v kabíne chlapcom, máte z toho radosť?
Kozák: ............................................... nebol som tam
comanch pred 10 rokmi
Na úspechoch našich športovcov sa priživil nie jeden prezident .
sifo44 pred 10 rokmi
Bol pripravený na prezidenta ... :D
111memphis pred 10 rokmi
netušim kto je ten pan ale presvedcil ma...má moj hlas v najblizsich volbach
katribodkit pred 10 rokmi
politika by sa do sportu tahat nemala ale druzit sa s vojnovym stvacom a agentom cudzich mocnosti je moc...pan trener palec hore...
mincoooo pred 10 rokmi
Kozák je PÁN!!!
korke pred 10 rokmi
bude lacnejsi chleba teraz?
usvk pred 10 rokmi
gratulacia a zaco?:D ved to bol katastrofalny zapas
clavata pred 10 rokmi
som sa zlakol že mi nejde reprak :D