Pár správnych chlapov, dobrá nálada, krásne počasie a úžasné prostredie. Čo viac môžeš chcieť? Aha, jasné - hromadu dreva ... :-)

Ako založiť švédsky oheňAutor: 2xmartin68 331 videní

Nasa vatraAutor: dr1ft3r11 523 videní

To bude dobrá vatra!Autor: buntajtatar30 071 videní

Vatra SNPAutor: regge28 896 videní

Naša vatra 2Autor: dr1ft3r7 474 videní

Turček vatraAutor: skala98712 059 videní

Pes a vatraAutor: lokes21 933 videní

Mladá slečna vám ukáže, ako založiťAutor: tegernako39621 595 videní

VATRA NAOPAKAutor: egresh6923 862 videní

Chemická vatraAutor: roubbbi20 950 videní

VatričkaAutor: 6alexius811 532 videní

Taká bežná depilácia celého tela pomocouAutor: tchoroid11 516 videní

Nehorí vatra? Treba Harleyku!Autor: wilonator53 941 videní
clovek42 pred 10 rokmi
vsetko superr, ale sa mi zda ze su dost blizko lesa.
vocas pred 10 rokmi
my robíme o dosť väčšiu...áno chválim sa :D
gojko423 pred 10 rokmi
hudba zapasovala,že ženy nie su?Šak to chlapska vatra :)
juro444 pred 10 rokmi
0:14 drb :D
uramka pred 10 rokmi
celkom fajn ale na ten vercajk co mali som cakal viac u nas deti maju take :D
clifford pred 10 rokmi
Horela hora, horela .... :-)
pouksk8er pred 10 rokmi
U nás na Valaľe taku vatru robime každý rok a každý rok nepamätam nič :D
ohaj pred 10 rokmi
Kde majú ženy ?
minc0 pred 10 rokmi
Nemali ste to az v paitok (na Jana) palit ? :D
vyholenyjeffy pred 10 rokmi
hajzli jedni co nam nicite hory
holota pred 10 rokmi
skoda dreva, blbci
pedro8412 pred 10 rokmi
Ľudia nie je vám blbé mať sprosté komentáre.. že načo a podobne??? Je to už celkom dosť dávna tradícia o ktorej smozrejme keď ste z mesta a jedine co poznate, su smartfony, tesco a podobne :) to sa samozrejme vašim nazorom necudujem. Ja napriklad som z dediny, nehanbim sa za to ani nic, zazijem tam milion veci, o ktorych mnohy v zivote ani nezakopnu.. a toto je jedna z nich, stavanie Jánskej vatry, popijanie, zabava super ludia a nalada.. o to tam ide, ale to asi nepochopite a pisem to tu zbytocne.. pointa je len v tom, ze je skoda, ze ludia uz nemaju sancu ci uz o tradiciach alebo normalnom realnom zivote a su lenivy ako psi s tym, ze jedine co vedia je sediet cely den za internetom, facebookom a viac si vazia elektronicky zivot nez by zdvyhli hlavu od netu a skusili sa poobzerat okolo seba... Je to vasa vec, len je skoda, ze si taketo skvele chvile s priatelmi nechate utiec pomedzi prsty a ani neviete ako, skoncite na dochodku... Samozrejme cest vynimkam. Prajem Vám prijemny zvysok dna... :)
korke pred 10 rokmi
a potom sa pojedli navzajom
hamboss pred 10 rokmi
tomuselo bit dobrého uhlia na gril xD
bono50 pred 10 rokmi
to muselo horeť dva dni
bigbosss pred 10 rokmi
Tak pekne začali, a potom to dogrcali... Už som videl aj krašie varty napríklad Sebechleby - Stará Hora, chlapi pekne začnú a neboja sa držať sklom až do vrchu.
quiker pred 10 rokmi
hasici museli mat radosť...
stalker123 pred 10 rokmi
Pripomenulo mi to scénu s Pána prsteňov keď zapalili signálny oheň na tej hore :D
galileo26 pred 10 rokmi
škoda dreva len tak ho spáliť..
papajko pred 10 rokmi
pri paleni vatry mam najradsej dievcenceeee...:D